Astročlánky

9. prosince 2023 06:30

Martina Čerňanská

Jak si správně přát, aby se vaše sny plnily? Pozor na negativní myšlenky a buďte vděční

Všichni od života něco čekáme. Naše představy jsou opojné, božské a voňavé. Zhmotňují to, jak by měl vypadat svět podle našich snů a přání. Jenomže realita se tomu prostě někdy brání a jede si tu svou bez ohledu na naše prosby. A co takhle si konečně začít přát správně?

Jak? No přece tak, aby nás vesmír konečně vyslyšel.

„Vždycky jsem myslela na to, aby se mi nestalo to či ono. Bála jsem se toho, že přijdu o práci, nebudu snad nikdy těhotná a že mě Martin brzy opustí kvůli nějaké jiné, lepší. A světe, div se, ono se tak skutečně stalo. Už jako ponaučena si přeji a myslím jen na to, co skutečně chci, protože nehodlám riskovat, že se mi stane něco tak prekérního jako tehdy,“ říká jasně Klára (33).

Jak tedy na to, aby se realita potkala s vašimi sny?

Navozujte si pocit, že to, co chcete, už máte. Hlavou vám poběží, jak sedíte na terase vašeho nového domu, popíjíte doušky cejlonského čaje s výhledem na bazén, kde se koupou vaše děti, a vám zatím leží na klíně huňatá britská kočka. Kromě skvělého rozpoložení si do života přitáhnete báječnou energii. A ta umí vážně divy.

Vaše sny by měly být na očích, proto je zhmotněte do fotek a obrázků. Nemějte jen nástěnku povinností, ale i vašich snů a přání. Na běloskvoucí pláže, domy s bazénem a na nějaký ten šperk třpytivý se prostě kouká tak nějak úplně samo a božsky. A když víte proč, tak cesta k tomu vedoucí se najde vždycky. Tak se na vaši sbírku snů dívejte a vzývejte vesmír, ať vám tu pastvu pro oči pošle i do života.

Nebuďte nevděční

Jasně, to i ono mohlo být jinak a lépe, ale i tak vždy děkujte za to, co už máte. Protože život vám vždycky přidá navíc k tomu, co právě máte. Takže děkujte, těšte se a přejte si jasně.

Nedaří se, všechno je jinak, než by mělo být? Nevzdávejte se. Lekce školy života jsou sice někdy k popukání, ale jedno mají společné – stejně je musíte zvládnout. Stůj co stůj. Stejně jako slunce zahalí mraky, tak či tak zase vysvitne sluníčko.

Mějte na paměti

Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít. – M. Twain

Život je čekání na to, kdy se sny změní ve skutečnost. – V. Hugo, Viktore, díky!

Hýčkejte své vize a své sny, jako by to byly děti vaší duše, náznaky cílů, kterých nakonec dosáhnete. – N. Hill

Když o tom dokážeš snít, dokážeš to i udělat.W. Disney

Šťastný je ten, kdo sní své sny a je připraven zaplatit cenu, aby je realizoval.J. R. R. Tolkien

Co vás nakopne k realizaci?

Když víte, co chcete, je to první předpoklad. Pokud ale chcete vyrazit na cestu do světa nebo postavit dům, dejte si jasný termín. Jedině tak se vaše přání zhmotní.

  • Nevzdávejte to. Otřepte se, věřte v dobrý konec i začátek, snažte se a přejte si prostě znovu.
  • Nadšení a touhu synchronizujte s cílevědomostí a pílí. Nakonec to klapne. Musí!
  • Povyšte vaše sny na jasné cíle, kterých dosáhnete. Už nebudou jen výjevem vašich snů, ale jasnou cestou k úspěchu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.