Drzý Ruda z Ostravy vydává ohřívané hotovky za své jídlo. Přijdou na to ostatní?

Prostřeno! XXIV (77) - Michal vaří

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy je showman, který prahne po pozornosti. Jeho pokus o humor ale u hostů populárního klání amatérských kuchařů velký úspěch nesklidil. V reprízách si teď připomínáme, co vlastně provedl.

Po divokém pondělním rozjezdu u Daniela Ference se repríza moderátorského speciálu soutěže přesouvá k hlavnímu potížistovi týdne Michalu Kavalčíkovi. Úterního hostitele si můžete vybavit z dob jeho největší slávy, kdy na veřejnosti vystupoval pod fiktivní rolí Rudy z Ostravy. Díky svým stand-up projevům, účasti v pěveckých soutěžích či videoklipu k písni OSTRAVA!!! s Martinou Pártlovou si vysloužil velkou popularitu. Toto období je v Michalově kariéře už roky uzavřenou kapitolou a nyní vystupuje jen pod svým vlastním jménem jako moderátor v rádiu a muzikálový herec.

Michal se zřejmě stále cítí být komikem a soupeře se pokouší pobavit za každou cenu. Už bez výrazného ostravského nářečí a typického převleku. Místo záchvatů smíchu ale od kolegů z rozhlasové branže přicházejí zatím jen utrápené výrazy. Fiasko s vystřelováním konfet u stolu při šmejdění dokonce vedlo ke konfliktu s pondělním hostitelem.

I když nakonec konfety, které se válely snad v každé místnosti, vyluxoval za notné pomoci kolegů, ve svém mnohdy až trapném humoru pokračuje dál. Na rozdíl od zbylých soutěžích večeři u sebe doma sám neuvaří, ale nechá si ji poslat z restaurace. „A teď si objednáme, takovými třemi čtyřmi kliknutími, papáníčko pro dnešní večer, které pak ohřejeme v mikrovlnce,“ strouhá škodolibě mrkvičku svým soupeřům Kavalčík. Co bude následovat, uvidíte už vpodvečer.

Podívejte se, jak se Michal Kavalčík vyhne vaření:

Jeho lži soupeři prohlédli

Největší „vtip“ večera je opravdu husarským kouskem. Michal chce své hosty napálit tím, že jim podává hotová jídla z krabičky, která jen ohřeje v mikrovlnce. Při pohledu na miniaturní kuchyňku s minimem zašpiněných hrnců ale soutěžící začnou mít velmi brzy svá podezření. Páteční hostitelka Klára se tak rozhodne položit Michalovi před všemi otázku přímo na tělo: „Míšo, ty neumíš vařit, nebo proč ses rozhodl takhle všechny obelstít?“ Na to se Michalovi jen těžko hledá odpověď.

Dovezené jídlo totiž ve vší vážnosti vydává za své. „Vařil jsem to doma. Jen jsem to sem přivezl a nabídl vám to,“ lhal soupeřům do očí. I když se nakonec pravda samozřejmě ukázala, Michal se usmíval a za své chování se neomluvil. Jak nakonec vezmou ostatní moderátoři jeho (ne)vaření? S nadsázkou, nebo mu jeho neférové jednání pořádně oplatí při bodování?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.