Celebrity

22. května 2021 08:00

Petra Kloidová

Anna Polívková: Proč s žádným mužem dlouho nevydrží a láme jim srdce na počkání?

Herečka Anna Polívková je ve svých dvaačtyřiceti letech stále bezdětná a svobodná. Představa mít vlastní potomky ji přitom láká, ale stále tomu nechává volný průběh. „Nechci to rozhodovat za osud, uvidíme, co přijde. Už teď děti okolo sebe mám, ať už sourozence nebo synovce. Zbožňují mě a já je nemusím vychovávat. Rozdivočelé je pak vždycky vrátím rodičům. Být sestra nebo teta je také výborná role,“ prozradila s úsměvem Anna.

Sama je přesvědčená o tom, že je vždycky lepší, když rodiče mají alespoň tři děti. „To už se pak člověk tolik nenervuje a je více v klidu. Děcka se pacifikují tak jako mimochodem. Znám to od svých kamarádek i od svého tatínka,“ dodala herečka.

Důvodů, proč se sama ještě maminkou nestala, je několik. Ten hlavní je jasný, dosud nepoznala toho pravého. Všechny její vztahy jsou jako přes kopírák. Vybírá si o mnoho let mladší partnery, kterým po čase dává „kopačky“.

Tři známosti Aničky Polívkové za posledních deset let

Anna Polívková měla za posledních deset let tři vážné známosti. Dva roky tvořila pár s hudebníkem Jakubem Xavierem Barem, se kterým se seznámila v muzikálu. Nakonec mu ale dala sbohem. Když se v roce 2013 během natáčení StarDance zamilovala do o jedenáct let mladšího tanečníka Michala Kurtiše, vypadalo to na velikou lásku. Dokonce se hovořilo o svatbě a založení rodiny… Místo toho ale přišel nečekaný rozchod.

Nakonec skončila v náručí o třináct let mladšího filmaře Jiřího Matouška, který měl za sebou pikantní minulost. V roce 2011 soutěžil o titul Nejhezčí homosexuál, kde skončil na druhém místě, o rok později se přihlásil i do Muže roku, kde na stupně vítězů nedosáhl. Kromě toho nafotil i sérii velmi odvážných aktů. V poslední době se spekuluje o tom, že ani s Jiřím už nejsou spolu. Údajně se měla vrátit ke svému bývalému příteli ze StarDance. Herečka se zatím k ničemu nevyjadřuje a ohledně soukromí mlčí.

Mindráky proměněné na přednosti

O čem ale mluví otevřeně, jsou mindráky, které ji v mládí trápily. Po svém otci, Bolku Polívkovi zdědila velký, nepřehlédnutelný nos, a stávala se tak občas terčem posměchu ostatních. Jeden čas si dokonce pohrávala s myšlenkou, že si ho nechá chirurgickým zákrokem zmenšit. „Přemýšlela jsem nad tím a nakonec tu myšlenku zavrhla. Musím říci, že jsem za to ráda. Už to nevnímám jako problém, ale jako jedinečnost,“ prozradila Polívková, kterou nyní můžeme vídat jako komisařku Lenku Vrabcovou v novém krimiseriálu TV Prima Einstein – případy nesnesitelného génia.

Díky roli se naučila zacházet se zbraní. „Chodila jsem na střelnici, kde jsem měla výcvik. Moc se mi to líbilo a střelci ze mě byli hrozně nadšení. Při natáčení jsem zjistila, jak mě strašně baví mít tu pistoli a být jako naoko drsná. Postava, kterou hraji, má ráda svou práci a svého syna, ale úplně to všechno nestíhá dohromady. Její kolega, pravnuk Einsteina v podání Vojty Kotka, jí tu práci ulehčuje, ale zároveň komplikuje a také ji občas pěkně rozčiluje,“ přiblížila herečka. Kromě jedné honičky v autě absolvovala všechny akční scénky sama. „Kaskadérku jsem neměla,“ pochlubila se Anna Polívková.

Užijte si Annu Polívkovou v hlavní roli úspěšné komedie Ženská na vrcholu v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.