Eva Podzimková o žhavých scénách: Hraju od krku nahoru. Promluvila i o svém ezo období

Podzimková v 7 pádech

Talentovanou a úspěšnou herečku Evu Podzimkovou (33), dříve Josefíkovou, můžete aktuálně vídat v seriálu Sedm schodů k moci. V nové sérii se hlavní postava Anny, kterou herečka ztvárňuje objevuje v několika scénách i nahá. Během rozhovoru s Honzou Dědkem nyní prozradila, jak takové scény probíhají a promluvila také o své svatbě i o svém ezo období.

„Měla jsem ezo období, možná stále vypadám, že jsem v ezo období, ale to už mám za sebou. Z toho už jsem vyrostla. Tahala jsem si karty a měla jsem pocit, že jsem strašně důležitá. Že mi to něco hrozně přináší, ale už to tak nemám. Někomu to pomáhá, ale mně to jaksi nepomáhalo. Byla to moje raná dvacátá léta. Měla jsem pocit, že mám strašně potíží, tak jsem si na to vykládala karty,“ zavzpomínala hned na úvod pořadu Eva.

Eva Podzimková byla folkloristkou

Na manželství už si karty nevyložila a loni si vzala za muže scenáristu Matěje Podzimka. V médiích se řešily hlavně její svatební šaty inspirované krojem.

„Někdo měl pocit, že věneček je do Ruska, Slovanska, ale je to odkaz na moje kořeny, které jsou ve Vlčnově a na lidový kroj, který máme. V samotném kroji jsem se nevdávala proto, že mi úplně nepřísluší. Byla jsem folkloristka, ale od té doby, co jsem přišla do Prahy, to ochabovalo. Asi by mi to nikdo moc nevěřil,“ vysvětlila Eva Podzimková.

Kromě Evy Podzimkové se v 7 pádech Honzy Dědka představil také herec Vojtěch Vodochodský.

Jak to má herečka s odhalováním během natáčení?

Krátce před svatbou dotočila seriál Sedm schodů k moci, v němž ztvárnila hlavní roli Anny Malé. Kromě jiného měla v seriálu nemálo nahých scén.

„V nahých scénách to nejsem já. Já hraju od krku nahoru a moje kolegyně od krku dolů. Tohle je taková pro někoho možná třešinka na dortu, pro někoho důvod k mírným rozpakům u televizní obrazovky. Třeba jako pro mě. Ale má to tam svoje místo,“ říká v 7 pádech Honzy Dědka Podzimková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.