Seriály pro ženy

8. března 2022 05:58

red

Exkluzivní video: Danuše bude pěkně ostrá na Markétu. Jaký k tomu má důvod?

Z partnerky svého syna Petra není Danuše zrovna nadšená. Řekne jí upřímně, co si o ní myslí. Důvodem konfrontace bude Viky, takže je evidentní, že tohle si s ní Markéta později vyřídí. Seriál ZOO sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Hned z časného rána zaskočí Viky v bytě Kamil. Tváří se samozřejmě jako mílius, a Viky dokonce přinese snídani. Jenže Viky ho poměrně jasně odhadne – začal mít obavy z trestního oznámení. Když Viky odmítne jeho nabídky ke smíření, popadne ho rapl!

Zaútočí na Viky s ještě větší vervou. Po vydírání intimními fotkami přijde další rána – podvrh s žádostí o půjčku. Viky naštěstí nabídne pomoc sama Danuše. Jenže s Kamilem nebude lehké pořízení.

Danuši si Viky evidentně získala, jak vidno mnohem více než Markéta. Danuši se vůbec nelíbí, jak se Markéta u každé příležitosti neváhá o Viky otřít. Že by žárlila? Danuše Markétu skvěle odhadla. Jak se ukáže, Markétiny city k Petrovi nejsou zdaleka tak čisté, jak je prezentuje…

Tajný milenec v ZOO

Jak Viky už dlouho prorokuje, Mína není žádný andílek. Ukáže se, že poslední rok a půl udržuje milenecký vztah. Ten se nedávno jala ukončit, jenže její milenec David se s rozchodem odmítá smířit a začíná dělat problémy.

Podobné články

Eduard se snaží opět domluvit Sid, kterou přijde navštívit do zoo a zastihne ji při ne zrovna lichotivé činnosti. Sen své dcery Eduard chápe, zároveň se ji ale snaží přesvědčit, aby do Ameriky skutečně odcestovala. Sid se ale nevzdá.

Bohužel je to Eduardovi naprosto jasné. Jediný, s kým může celou záležitost probrat, je jeho zavržený strýc Raul. A bude to právě on, kdo ho navede, jak na Sid – měl by jí přiškrtit finance. Pak se teprve uvidí, jak moc vážně to Sid se zoo a zvířátky myslí:

Seriál ZOO sledujte v úterý ve 20:15 na Primě nebo on-line v iPrima Videopůjčovně!