Exmanželka Paroubka o jeho třetí ženě: S dcerou jsme rády, že si Jirka vzal Gábinu

Ačkoliv byl rozchod Petry Paroubkové a Jiřího Paroubka poněkud bouřlivý, nyní už exmanželé našli společnou řeč. Bývalý premiér se potřetí oženil a Petra svému exmanželovi přeje jen to nejlepší. Co mu vzkázala?

Jiří Paroubek (71) se rozhodl vstoupit do svazku manželského již potřetí. Ačkoliv podle jeho slov byla tato možnost spíše nepravděpodobná, s Gabrielou Kalábkovou postupně názor změnil. Svatba s o třiadvacet let mladší partnerkou nakonec proběhla ve Vraném nad Vltavou.

Mohlo by vás zajímat: Petra Paroubková má nového přítele. Zamilovala se do řeckého podnikatele

Druhá žena bývalého předsedy vlády, Petra Paroubková, se svým exmanželem po nepříjemném rozvodu konečně našla společnou řeč, a to především kvůli jejich společné dceři Margaritě. Nyní už jsou dokonce v takovém stadiu, že si dokážou vzájemně popřát štěstí. „Samozřejmě jim oběma přeji štěstí a jsme s dcerou rády, že si Jirka vzal Gábinu, se kterou máme obě skvělé vztahy,“ sdělila Petra Paroubková pro Život v Česku.

Petra Paroubková promluvila o svém novém vztahu:

Čtěte také: Jiří Paroubek vyvedl o 23 let mladší partnerku. Vedle Gabriely se výrazně změnil

Harmonický vztah

Jiří Paroubek o své aktuální partnerce mluví velice hezky. Podle něj mu byla velkou oporou v těžkých časech. „Gábina je klidná síla. Je to prostě člověk, na kterého je spolehnutí. Je to, nevím, jestli není příliš intimní to říct, velmi oddaná žena. Je to velmi klidný vztah. Klidný přístav, do kterého jsem z toho předchozího turbulentního, byť krásného vztahu přišel docela rád,“ prozradil v minulosti Paroubek pro iDnes.cz.

Není se tedy čemu divit, že se politik nakonec rozhodl jejich vztah posunout o kus dál. Svatba byla skromná a nejednalo se o nic okázalého. „Šlo o civilní sňatek. Hostina proběhla v nejužším rodinném kruhu. Dali jsme si speciality srbské kuchyně,“ prozradil Paroubek pro web Prima Ženy s tím, že Gábina si přála menší svatbu, prý by nebylo vkusné dělat kolem třetí veselky velkou show.

Sdílejte článek
Štítky vztahy celebrity Jiří Paroubek Petra Paroubková manželství Gabriela Paroubková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.