Celebrity

22. září 2023 09:52

redakce Prima Ženy

Petra Paroubková má nového přítele. Zamilovala se do řeckého podnikatele

Petra Paroubková promluvila o novém vztahu

Petra Paroubková (50) v době, kdy ještě tvořila pár s politikem Jiřím Paroubkem (71), proslula hned několika výraznými výroky. Jedním z nich je nezapomenutelná věta, že nejvíc sexy na muži je mozek. Za tou si stále stojí, což popsala v Novém dni na CNN Prima NEWS, když moderátorům řekla o svém novém vztahu.

Jak se aktuálně Petře Paroubkové daří? Na čas se z veřejného života a showbyznysu stáhla, což bylo úmyslem. „Mám ráda jednoduchý život, žádné novináře v něm, žádné kamery a podobně a vyhovuje mi to,“ vysvětlila Petra Paroubková, která si pozornosti kvůli svému vztahu s politikem Jiřím Paroubkem užila dost. Před nedávnem se ovšem objevila na přehlídce, aby podpořila dobrou věc, konkrétně párovou aplikaci, kterou vyvinuli její přátelé.

Maminka taxikářka a svačinářka

Jinak se věnuje dceři, ze které roste nadějná sportovkyně. „Margarita před tím dělala gymnastiku, teď dělá čistě plavání, má tréninky každý den, některé dny i dvoufázově, takže já jsem ta taxikářka, svačinářka a podobně,“ zasmála se Petra Paroubková, jejíž dcera si nedávno odnesla medaili z juniorské olympiády.

„Určitě by mě přizabila, kdyby věděla, že o ní mluvím, protože nechce, abych o ní mluvila. Snažíme se být opravdu nohama na zemi, je jí třináct, takže jde o to, aby opravdu sportovala, a to, že přinese nějakou medaili z mistrovství republiky, je takový bonus. Ale to neznamená, že z ní bude vrcholový sportovec. Asi každý rodič v to doufá, ale není to u nás primární cíl. Ji to baví a to je hlavní,“ dodala pyšná maminka.

Už nejsem sama

Petra Paroubková se už před pár lety vydala na novou kariérní dráhu, a dokonce se nyní pochlubila i novým vztahem. „Začala jsem už před lety dělat PR marketing, takže tam nemusí být vidět mě, ale to, co dělám,“ odpověděla na otázku moderátorů, jak se jí nyní daří a co dělá. „Jinak trávíme každé léto v Řecku. A můžu se konečně pochlubit, že už nejsem sama,“ překvapila novinkou. Zamilovala se prý do řeckého podnikatele, kterého podle eXtra.cz zná téměř třicet let. V době, kdy žila s Jiřím Paroubkem, tak k tomuto muži měla přátelské vazby.

Další sexy mozek?

„Pořád trvám na tom, že když je člověk krásný, ale je to prázdná nádoba, tak co s tím člověkem,“ reagovala Petra Paroubková na dotaz, zda našla další sexy mozek. „Neřekla bych sexy mozek, našla jsem konečně někoho, s kým se snažím nějakým způsobem fungovat. Naštěstí nežije v Čechách, proto to můžu říct,“ dodala s tím, že kdyby byl Čech, tak by se na něj všichni sesypali.

„Začala jsem na to jít trochu jiným způsobem. Jednak se známe strašně dlouho, protože já tam jezdím asi 27 nebo 28 let. A podlehla jsem trošku jinému vlivu a jdeme na to spolu přes párovou aplikaci, která nás neseznámila, protože se známe, ale snažíme se přes ni nějakým způsobem ochránit ten vztah,“ vysvětlila ve videorozhovoru, který si v plném znění můžete pustit v úvodu článku.

Rozvod s Jiřím Paroubkem

Politik Jiří Paroubek a tlumočnice Petra Kováčová navázali vztah už v době, kdy byl Paroubek ještě ženatý. Po jeho rozvodu se Zuzanou Paroubkovou v září 2007 se v listopadu stejného roku s Petrou Kováčovou vzali. O dva roky později se jim narodila dcera Margarita Eliška. V roce 2017 zahájili manželé Paroubkovi rozvodové řízení, které se táhlo přes 4 roky.

V manželství to začalo skřípat v průběhu roku 2016. Podle Paroubka se jeho žena změnila po mozkové příhodě, kterou prodělala v únoru 2015. „Po manželově nařčení z duševních a jiných nemocí jsem se hned nechala vyšetřit a veškeré výsledky dopadly skvěle,“ odmítla Paroubková v médiích. Nakonec se pro ukončení vztahu rozhodla ona sama. „Připomínám, že jsme se dohodli, že to ještě zkusíme dva měsíce a pak se společně rozhodneme, jak dál. Ty ses rozhodla po šesti dnech,“ napsal tehdy Paroubek manželce v dopise, který zveřejnil.

Sdílejte článek
Štítky seznámení vztah Jiří Paroubek Petra Paroubková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.