Celebrity

20. září 2023 19:29

Tomáš Durčák

Dopita se rozvádí a přespává u Agáty. Každý potřebuje převozníka, říká jeho exmanželka

Agáta Hanychová je oficiálně single lehce přes dva týdny, ale už stihla zažehnout spekulace o svém dalším vztahu. A to konkrétně se svým expartnerem a otcem jejího syna Kryšpína, podnikatelem Miroslavem Dopitou. Ten se navíc právě rozvádí se svou manželkou Terezou, která – aby toho nebylo málo – nyní o Agátě a vztahu s jejím manželem veřejně promluvila.

„Mirek se nám chlubil, jak vyšoupnul Jaromíra – a že už u Agáty i spí,“ citoval svůj anonymní zdroj nedávno Blesk. Tuto skutečnost se nijak nesnažila na dotazy zapírat ani sama Hanychová. „Ano, s Mirkem jsme spojeni už dvanáct let a také spolu žijeme veřejný život,“ přiznala influencerka, která zmínila i Dopitův aktuálně probíhající rozvod.

„Je pravda, že se Mirek rozvádí, proto má u nás nějaké věci a čas tráví u nás. Asi třikrát tu spal v pokoji našeho syna,“ pokusila se Agáta trochu umírnit divoké spekulace o tom, že mediálního magnáta Jaromíra Soukupa během čtrnácti dní vyměnila za nového milence. Jenže o tom, jak to spolu Mirek Dopita a jeho bývalá partnerka mají, se nyní rozhodla promluvit i jeho manželka Tereza, která dle svých slov rozvod iniciovala.

„Ano, podala jsem žádost o rozvod. Ale stále jsme ještě oficiálně manželé. Důvodem rozvodu je, že oba chceme od života něco jiného. Zažili jsme spolu krásných jedenáct let a náš vztah je i přes probíhající rozvod přátelský,“ začala svůj komentář pro Expres Tereza Dopita. Ta nakonec neměla sebemenší problém promluvit i o tom, jak to má její budoucí exmanžel s Hanychovou.

Čtěte také: Vztahy Agáty Hanychové. Po rozchodu se Soukupem zbyl v jejím životě opět jen jeden muž

„S Agátou jsme měly vždy hezký vztah, hlavně i kvůli Kryšpínovi. Co se týče možného vztahu Agáty s Mirkem, na to vám nedokážu odpovědět. Netuším, zda spolu něco mají nebo zda se k sobě chtějí vrátit. Vím jen, že mají dobré vztahy kvůli synovi,“ pokračovala diplomaticky Tereza, avšak nakonec jí to nedalo a dodala: „Ale každý potřebuje převozníka… Přála bych Mirkovi chytrou a milující ženu, tak snad ji najde.“ Bude jí nakonec přece jen opět Agáta? To asi ukáže čas.

Ještě před rokem pohádkový vztah Agáty s Jaromírem Soukupem je už přes dva týdny oficiálně minulostí:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.