Celebrity

16. června 2022 11:51

redakce Prima Ženy

Exmilenka miliardáře Chlada šokovala novým přítelem. Sbalila potetovaného rappera

Bývalá Miss Europe Lia Kees (27) se opět dostala do hledáčku médií. Kráska se po opuštění miliardáře Richarda Chlada (60) a experimentování s neznámým boháčem ze Španělska a svou kamarádkou rozhodla konečně usadit. A vybrala si k tomu známého potetovaného rappera Vercettiho (23).

Nový vztah

Že je zlatokopka? Kdepak! Miss Europe z roku 2016 s kyrgyzstánskými kořeny Lia Kees už ke štěstí zjevně nepotřebuje žádného boháče. Poté, co se rozešla s miliardářem Richardem Chladem a užila si milostného trojúhelníku s neznámým španělským podnikatelem a svojí kamarádkou, se nyní známá modelka rozhodla vyzkoušet něco zcela nového. Vztah s potetovaným zajíčkem.

Kees se totiž dala dohromady s českým rapperem Dominikem Vyšatou aka Vercettim. Ten se primárně věnuje své hudbě, nedávno se ale rovněž upsal organizaci Clash of the Stars, která pořádá MMA zápasy slavných, především influencerů. Při svém prvním galavečeru si to tak v ringu rozdal s youtuberem Datlem, v budoucnu ho pak čeká ještě zápas s Adamem Mišíkem.

Složitý rozhod má za sebou také Eva Decastelo:

„Chodíme spolu už půl roku, já to nechtěla dlouho dávat veřejně. Je to prostě úplně jiný formát chlapa, než jsem byla zvyklá. Je to hodně citlivý a vnímavý a atypický chlap. Překvapil mě, jak nesmírně je inteligentní. Ty dlouhé rozhovor, které jsou opravdu o něčem, mě moc baví,“ řekla exkluzivně pro server Prima Ženy Lia Kees, která nyní pobývá v USA, kam za ní rapper brzy přijede.

Rapper s psychickou poruchou

Vercetti přitom relativně nedávno sám přiznal problémy se zdravím. „Hudba je pro mě terapie, pomáhá mi,“ přiznal na sociálních sítích rapper trpící maniodepresivní poruchou. Problémy ventiluje tak, že má tetování po celém těle včetně obličeje, často si barví vlasy, jeho hudba osciluje mezi depresí a euforií.

Podobné články

Snad je tedy atraktivní modelka připravená na všechno. V rozhovoru pro web Expres.cz, který na nový vztah upozornil, ostatně připouští, že vztah s mladším mužem je pro ni novinkou, neskutečně si to ale užívá. Nikoho podobného ještě po svém boku v životě neměla. „Ještě si ho udělám k obrazu svému,“ doplnila se smíchem žena, která v minulosti randila s podnikatelem Richardem Chladem. Ten dnes žije s dcerou herečky Veroniky Kánské.

Zajímavý pohled na mezilidské vztahy můžete sledovat od 30. května každý všední den večer na Prima SHOW, kde startuje pořad Singl Švindl. V něm o výhru bojují jedna dáma, tři zadaní muži a jeden single. Žena během návštěv v jejich domácnostech musí odhalit, kdo z pánů je nezadaný a nebojí se při tom použít veškeré své ženské zbraně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.