Kadetka Marika přitvrzuje: Pokus o vraždu možná vyřeší nehoda

1. MISE (38) – Táta zkolabuje

Sára Rychlíková se jako kadetka Marika pokusí ve známém seriálu sprovodit ze světa svého otce. I když ji ve vraždě nakonec zastaví její kolega v podání Ondřeje Rychlého, vážnému zranění se její táta nevyhne. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, co mu způsobí fatální zranění.

Rodinná situace frekventantky Mariky Klocové se stále nezklidňuje. Otec nehodlá nechat své dcery na pokoji, a tak když všechny ostatní pokusy zastavit ho selhaly, začaly v zoufalosti plánovat jeho vraždu. Krásné Marice i její sestře Pavle to přijde jako jediné řešení. Nadějná lékařka je rozhodnutá se tohoto „úkolu“ zhostit a díky přístupu k lékům provést celou akci co nejvíce nenápadně.

Nakonec využije příležitosti, která se jí náhodně naskytne. Když otec opět zjistí, kde Marika své dvě mladší sestry ukrývá, najde jim jako dočasné útočiště pokoj pro pacienty v rubavské nemocnici. I tuto skrýš ale zlotřilý táta v podání herce Matouše Rajmonta vypátrá. V jednu chvíli se tak všichni ocitnou v tamní kantýně, kde si hrají na spokojenou rodinu.

V momentě, kdy Pavla drcne do skleničky a po stole se rozlije pití, Marika neváhá a v nastalém zmatku stříkne otci do pití neznámou látku. Její účinky se projeví okamžitě a otec se složí k zemi. Zatím je pouze omámen, půvabná kadetka, kterou hraje sympatická Sára Rychlíková, si tím ale připraví půdu pro to, aby měla možnost trestný čin dokonat.

Rvačka skončí fatálním zraněním

K její smůle ovšem celý plán odhalí Ondřej Rychlý coby Prokop a ve chvíli, kdy to Marika hodlá s tátou definitivně skoncovat, ji násilím zastaví a její záměr zhatí. Otec je po pár dnech opět v pořádku a v dalším díle seriálu 1. MISE, který uvidíte ve středu večer na Primě, si znovu na svá děvčata počká. Tentokrát už dokonce neváhá tasit nůž. Marika přiběhne v pravý okamžik a na dětském hřišti se strhne rvačka, která skončí vážnou nehodou.

Zasáhl osud a vyřešil za Mariku její bezvýchodnou situaci? Zemře otec na následky zranění? Nebo se opět uzdraví a nepřestane svým dcerám škodit? Tak či tak, frekventantce se dostalo další možnosti, jak se zlého táty zbavit jednou provždy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.