Celebrity

25. července 2022 19:40

Vanesa Havlíková

Gabriela Soukalová si dává do těla i na dovolené. Sáhli jsme si na dno, přiznala

Gabriela Soukalová (32) společně se svou malou dcerkou Izabelou a partnerem Milošem Kadeřábkem vyrazili na dovolenou do Francie. Kdo by ale čekal pouze odpočinkový program, ten by se pořádně zmýlil.

Na dovolenou rodiče malé Izabelky vzali i babičku, aby případně mohli svou vnučku pohlídat. Dvojice tak má více času pro sebe a i prostor na sport, který je bývalé biatlonistce stále velmi blízký. V doprovodu své rodiny si moderátorka Gabriela Soukalová užívá již několik dní pobytu ve slunné Francii.

Po problémech se zdravím, ukončení sportovní kariéry a následném těžkém období s exmanželem Petrem Koukalem (36) se zdá, že Gabriela konečně našla nejen vytoužený klid, ale především životní štěstí. Dle fotografií, kterými pravidelně zásobuje své sociální sítě je vidět, že jí pobyt u moře velmi prospívá.

Jelikož Gábina nepatří k lidem, kteří by jen leželi na pláži a nic nedělali, ráda si dá i během dovolené pořádně do těla. Teploty ve Francii jsou nyní extrémně vysoké, ani to ale moderátorku a jejího partnera neodrazuje od aktivního pohybu. Dvě a půl hodiny běhu v horku dle slov moderátorky pořadu ShowTime za krásný výhled na krajinu opravdu stojí.

„Trochu jsme si sáhli na dno, ale co by člověk nevydržel pro takovou podívanou, že?“ dodala Gabriela ve svém příspěvku. Opět tak dokazuje, že sport k jejímu životu prostě patří. Jak sama zmínila v nedávném rozhovoru pro Prima Ženy, daleko více fyzicky náročnější než uběhnout závod jsou pro ni každodenní povinnosti včetně starání se o malou dcerku.

„Řekla bych, že postarat se o malou a k tomu zvládat každodenní pracovní povinnosti je pro mě nesrovnatelně náročnější, než když jsem se starala jenom o sebe s cílem uběhnout nějaké závody. To byla ve srovnání s dneškem legrace. Měla jsem v hlavě jenom nějakou fyzickou přípravu, nemusela jsem řešit dalších milion věcí okolo toho, takže když dneska na tu dobu vzpomínám, vlastně to ve mně vyvolává takový pocit klidu a odpočinku (smích), což je trochu paradox,“ prozradila moderátorka.

Vytoužený odpočinek

Přestože to vypadá, jako by maminka malé Izabelky odpočinek skoro nepotřebovala a zejména nevyhledávala, není tomu tak. Na dovolenou se po náročném období velmi těšila. Prvního vytouženého oddechu se dočkala už v květnu. Tehdy navštívila Provence ve Francii, kde se jí tak líbilo, že se tam nyní opět vrátila.

„Bylo to nádherné! Popravdě nemůžu říct, že by to byl tak úplně odpočinek se vším všudy, ale bylo krásné aspoň na nějaký čas delší než čtyři dny změnit prostředí. V posledních měsících jsme si užili maximálně nějaký ten prodloužený víkend, ale teď jsme byli na dva týdny pryč. A bylo super, že jsem si bez řady běžných denních povinností opravdu zvládla vyčistit hlavu,“ svěřila se redakci Prima Ženy maminka malé Izabelky, které změna prostředí také velmi prospívá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.