Celebrity

22. března 2024 08:37

Josef Šťastna

Gabriela Soukalová měla deprese v manželství. Pokusila se o sebevraždu

Bývalá biatlonistka a moderátorka Gabriela Soukalová (34) přiznala těžké deprese a pokus o sebevraždu. Chyběl krok a už tu nemusela být. Podle svých slov nezvládala manželství s Petrem Koukalem (38).

Zdálo se, že manželství dvou sportovních hvězd bude šťastné, vždyť mu předcházela velkolepá svatba. Jenže Gabriela Soukalová později poznala, že Petr není pro ni ideálním mužem a v hlavě se jí začaly rodit černé myšlenky. Nyní přiznala, že se pokusila o sebevraždu.

„Já jsem měla pocit, že mám po životě. Že můj život skončil. Vylezla jsem na střechu baráku a byla jsem tam poměrně dlouhou dobu. Pak jsem si to rozmyslela, protože moje ségra byla nemocná a já jsem nechtěla, aby moje mamka měla ještě horší situaci,“ přiznala Soukalová při natáčení dokumentárního filmu Pravda se pořád vyplatí. Jen myšlenky na rodinu jí donutily k tomu, že poslední krok neudělala...

Manželství s Petrem Koukalem neukončila tedy její předčasná smrt, ale až problematický rozvod. Soukalová dokonce manžela obvinila, že se jí pokusil obrat o peníze a podváděl ji.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Gabriela Soukalová dostane od exmanžela 60 milionů

Dnes je biatlonová legenda konečně šťastná po boku sympatického přítele Miloše Kadeřábka, se kterým vychovává dceru Izabelku.

ČTĚTE TAKÉ: Rodiče by byli rádi, kdybych zase závodila. Soukalová prozradila, s kým chce stát na trati

Podívejte se, jak dnes žije Gábina Soukalová:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.