Po seriálu Velvet Prima LOVE představí další španělský skvost: Grand hotel

Po odvysílání španělského seriálu Velvet bude kanál Prima LOVE pokračovat podobným tématem a krásnou výpravou. Už 12. ledna ve 21.55 uvidíte seriál Grand hotel ze Španělska. Seriálu se přezdívá španělské Panství Downton.

V napínavém romantickém seriálu Grand hotel se Julio nechává zaměstnat pod falešným jménem jako číšník luxusního španělského hotelu. Píše se rok 1906 a Julio hledá ztracenou sestru, která tady pracovala před ním. Seznamuje se s půvabnou Alicií, která je dcerou bohaté majitelky. Oba mají podezření, že se v prostorách hotelu děje něco nekalého. A rozhodnou se odhalit všechny místní záhady a tajemství. Začíná drama o lásce, žárlivosti, zradě i vraždě!

Píše se rok 1906 a svět je ještě opředený tajemstvím. Mladík prostého původu Julio Olmedo (Yon González) přijíždí do luxusního hotelu zasazeného do prostředí idylického venkova. Zavedlo ho sem pátrání po ztracené sestře, která byla těsně před zmizením povýšena. Julio se dozvídá, že jeho sestru vyhodili, protože kradla.

Ale vůbec tomu nevěří. Má podezření, že se v hotelu něco stalo, jeho sestra byla u toho a historka má zakrýt pravdu. Proto se nechá zaměstnat jako číšník. Seznamuje se s půvabnou Alicií Alarcón (Amaia Salamanca), která je jednou z dcer bohaté majitelky hotelu doni Teresy (Adriana Ozores). Alicia se nechce smířit s tím, že ji nutí provdat se za vlivného hotelového manažera Diega Murquía (Pedro Alonso).

Stejně jako Julio má podezření, že v prostorách hotelu se děje něco nekalého. Rozhodnou se společně odhalit, jaká tajemství a záhady se ukrývají v Grand hotelu – na místě, kde se láska setkává s žárlivostí, zradou, vraždou a intrikami, do kterých jsou zapletení zaměstnanci, hosté, ale i vyšetřující detektivové.

Více uvidíte už v sobotu na Prima LOVE ve 21.55!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.