Celebrity

17. června 2022 11:29

Josef Šťastna

Sígr s dvojkou z chování! Zdeněk Pohlreich ukázal fotku, kde má vlasy a mládí

Špičkový kuchař a odborník na českou i světovou gastronomii Zdeněk Pohlreich (65) prokazuje, že má velký smysl pro humor a umí si dělat legraci i z vlastní osoby. Nyní zveřejnil fotku z rodinného alba. Pro Prima Ženy pak promluvil o tom, že v mládí byl docela sígr.

„Jedna z největších historických lží je ta, že věk je jenom číslo. Jak se to po padesátce zlomí, už je to jen horší a horší. Nikdo nemládneme. Na té fotce mi bylo tak dvacet let, to už jsem byl kuchařem,“ uvedl se smíchem pro Prima Ženy Zdeněk Pohlreich, jenž na svém Instagramu umístil fotku, která je stará více než třicet let.

Byl jsem lump, přiznal Zdeněk Pohlreich

Věhlasný šéfkuchař a kritik českého pohostinství má na černobílém snímku vlasy a někteří fanoušci si z něj utahují, že vypadá jako grázl. A Zdeněk webu Prima Ženy potvrdil, že žádným vzorovým studentíkem nikdy nebyl.

„Jak jsem se učil? Přirozeně inteligentní jsem asi byl, ale učil jsem se mizerně. Měl jsem čtyřky a z chování od 6. do 9. třídy byla dvojka. Žádné hodné dítě jsem nebyl, byl jsem fakt lump. Moje máma tvrdí, že to nebylo tak strašné, na dnešní poměry to asi nebylo nic výjimečného, ale vzorný žák jsem opravdu nebyl,“ dodal pro Prima Ženy dobře naladěný kuchař s tím, že se mu také hodně líbily holky, které ho od řádného studia vždy uměly odvádět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.