Celebrity

10. května 2023 10:50

Marie Makovská

Herečka Rachel McAdams přiznala, že se neholí. Svým podpažím vylekala fanoušky

Rachel McAdams (44) si zahrála v několika kultovních filmech a dalších několik slavných rolí odmítla. Mohli jste ji vidět například v Zápisníku jedné lásky, Protivných sprostých holkách nebo Doctoru Strangeovi podle Marvel Comics. K rozhovoru do časopisu nedávno nafotila sérii fotek, kde neskrývá ochlupení a vysvětlila, proč přestala s holením.

V rozhovoru pro magazín Bustle Rachel McAdams prozradila mnohé o své kariéře i soukromí, například důvod, proč se nechce holit. „Už moje matka mi říkala: Jakmile začneš, nikdy nebudeš moct přestat. Pamatuju si, že jsem tehdy nad tím výrokem protočila oči. Ale je to naprostá pravda – život je dlouhý a holení je intenzivní,“ řekla herečka.

Přála si, aby byly fotky co nejvíce přirozené a prošly jen minimálními úpravami. Navzdory tomu, že většinu fanoušků ochlupení v podpaží herečky znechutilo, mnozí její postoj kvitují. Je vidět, že trend posledních let, tedy ukazovat tělo takové, jaké je a se všemi estetickými „nedostatky“, je mnoha lidem sympatický.

Dvojnásobná maminka Rachel McAdams pózuje v prádle s přirozeným, neoholeným tělem a tím chce dát jasný vzkaz ostatním: „Je v pořádku vypadat co nejlépe, dávat si na tom záležet a být zdravý, ale tohle má každý jinak. Třeba na těchto fotkách mám na sobě latexové spodní prádlo. Ale zároveň jsem po dvou dětech. Je to moje tělo a myslím si, že dávat to najevo světu je nanejvýš důležité,“ prohlásila.

Mohlo by vás zajímat: Které slavné Češky sbalily hvězdy z Hollywoodu? Kdo randil s Cruisem nebo Douglasem?

Své fanoušky a sledující na sociálních sítích rozdělila na dva tábory. Jedni si myslí, že je herečka nádherná se vším všudy a fandí jejímu přístupu, obdivují ho. Dokonce se našli tací, kterým přijde s neoholeným podpažím ještě krásnější. Jiní nešetřili hanlivými komentáři a nedokázali toto odhalení přijmout. Například proto, že jim ochlupení evokuje zápach a tak „i fotka může smrdět“, jak napsal jeden z komentujících.

V rozhovoru pro magazín Bustle se ale nehovořilo jen o kráse a péči o tělo. Herečka mimo jiné rozebrala svou dobrovolnou dvouletou pauzu od Hollywoodu, během které jí uteklo hned několik rolí. Odmítla je s potřebou zachovat si duševní pohodu. „Měla jsem pocit viny, že jsem nevyužila nabídnutou příležitost, protože jsem věděla, že mě potkalo velké štěstí,“ přiznala.

Přečtěte si také: Meg Ryan prošla šokující proměnou. Hvězda romantických filmů je k nepoznání

Nešlo o žádné malé role, ale o filmy jako Ďábel nosí Pradu, Casino Royale, Mission Impossible III nebo Iron Man. Přesto tohoto rozhodnutí dle svých slov nelituje, protože když se na role dívá s odstupem, myslí si, že byly obsazeny dokonale. Pauzu navíc doopravdy potřebovala. „Díky ní jsem měla pocit, že mám zase věci do určité míry pod kontrolou. A tak nějak mi to asi umožnilo nahlížet na věci z jiného úhlu,“ dodala.

Zdroje: dailymail.co.ck, magazín Bustle

I v Česku najdeme celebrity, které oslavují přirozenost a tělo takové, jaké je. Jednou z nich je Ewa Farna:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.