Astročlánky

11. prosince 2021 05:40

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: VÁHY

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Váhy.

Láska a partnerství

karty Král holí, Desítka holí, Trojka mečů, Devítka pohárů

Pro mnohé z vás začne nový rok setkáním s někým zajímavým, kdo může pozitivně ovlivnit váš partnerský život. A tak vás dovést k důležitému rozhodnutí, což pro vaše znamení bývá často problém. Někdy se můžete takzvaně zaseknout a stát na místě. Právě období jara a léta může být v tomto „duchu.“ Změny v oblasti lásky budou kolem vašich narozenin, v období podzimu a také zimy, kdy se u mnohých z vás mohou urovnat partnerské spory, vyřešit emocionální problémy a nedorozumění. Aktivnější Váhy najdou nového partnera pro vztah, který bude mít pozitivní budoucnost.

Zdraví

karty Šestka mečů, Osmička pohárů, Sedmička pentaklů, Páže holí

Počátek nového roku pro vás může být plný námahy a možná i nechuti cokoliv řešit. Pozornost proto musíte věnovat své psychice, zbavovat se stresových faktorů, ať již v oblasti pracovní, nebo osobní. Na jaře se vám uleví a získáte energii do práce a nových projektů. Dařit by se vám mělo i během léta, kdy si dopřejte dostatek odpočinku od práce, povinností a dalších negativních faktorů ve vašem životě. Na podzim můžete očekávat přísun energie, u mnohých jedinců dojde i k celkovému zlepšení zdraví, což může také korespondovat s celkovou situací ve společnosti. I v závěru roku se budete cítit fyzicky i duševně v pohodě.

Práce a peníze

karty Trojka pohárů, Král mečů, Rytíř pohárů, Šestka holí

V této oblasti se vašemu znamení bude dařit nejlépe. Karta Trojka pohárů ukazuje na dobrý start do nového roku, zahájení projektů, úspěch i uspokojivé finanční ohodnocení vaší práce. S jarem mohou přijít náročné výzvy, které dokážete zdolat s vzdušnou elegancí, která patří k vašemu znamení. Období konce léta a podzimu se ve vaší profesní oblasti nese také v duchu spokojenosti a expanze. Na závěr roku vyšla krásná karta Šestka holí, které se také přezdívá „vítězství,“ což muže signalizovat, že všechny výzvy v pracovní oblasti nakonec skvěle zvládnete.

Poselství pro rok 2022 – karta II. Velekněžka

V roce pod vládou této karty se snažíme být nezávislí, zajímá náš vnitřní život a duchovní posun. Hodně studujeme a sebevzdělání je pro nás nejdůležitější. Budete vyhledávat spíše samotu, klid, prostředí, kde vládne harmonie. Je možná větší citlivost, zajímavé, nevšední, iracionální zážitky. Tento rok se věnujte sobě, ve vztazích nebudete toužit po žádných změnách. Důležitá pro vás bude také oblast zdraví, naslouchejte signálům svého těla.

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.