Jaký bude rok 2022 pro všechny Váhy? Ozdravný pro jejich duši i tělo

Po roce 2021, kdy planeta štěstí Jupiter ze spřízněného znamení Vodnáře Vahám přihrávala životní šance, je před nimi rok, kdy se štěstí může od nich tak trochu odklonit. Budou vystavené napětí v partnerských a pracovních vztazích. Možná budou také muset více myslet na své zdraví a správný životní styl.

Rok 2022 bude pro Váhy rozdělený na několik odlišně úspěšných částí. Obecně by se jim více mělo dařit v první třetině roku a poté na podzim. V období od 11. května 2022, kdy Jupiter vstoupí do opozičního znamení Berana, budou Váhy vystavené pocitům ztráty energie. Může se u nich více než obvykle projevovat lenost a tendence přesouvat práci na ostatní. Mohly by být více než obvykle ohrožené zdravotními poruchami, které jsou nejčastěji vyvolávány nadměrným požitkářstvím – milým Vahám tak může hrozit i tzv. „prezidentská“ nemoc. Problémy jim mohou nastat i v partnerských vztazích, kdy možná dojde k nedorozuměním vyplývajícím z konfliktu mezi touhou se prosadit a zároveň být dobrými partnery.

U zrozenců třetí dekády přetrvává transformační vliv Pluta, který se může dotknout domova Vah, jejich přístupu k přírodě, zájmu o ekologii. Možná je zasáhnou i mocenské boje v rámci rodiny nebo osob, žijících s nimi ve stejné domácnosti.

V čem však budou úspěšné všechny Váhy, je organizace a nastavování struktur, v obchodních záležitostech a podnikání. Mohou získat moc i vedoucí postavení prostřednictvím nějakého uměleckého projevu. Štěstí naleznou v práci, ve snaze uspět a službě druhým.

V čem se bude dařit Vahám v roce 2022 nejvíce?

V těch příznivějších částech roku budou Váhy úspěšné v každodenním úsilí, nutné práci, službě a péči o sebe i druhé. Naučí se disciplíně, která se příznivě projeví na jejich zdravotním stavu. Mohou se zbavit i dlouhodobých zdravotních neduhů a špatných životních návyků.

Kde na Váhy číhá největší nebezpečí?

V pokryteckém postoji k práci a v tom, co očekávají od ostatních. Měly by být k sobě i ostatním poctivé. Pozor by si měly také dávat na své finance a obzvláště zkraje roku neinvestovat do pochybných či riskantních podniků.

Co mohou Váhy v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Svoje organizační schopnosti a výchovu dětí. Mohou si také „udělat pořádek“ ve svých láskách, pochopit, který člověk je pro ně skutečným partnerem i do nepohody všedního dne. Řád vnesou do svých obchodních a podnikatelských záležitostí.

  • Největší úspěch roku 2022: Dosažení spokojenosti skrze službu druhým.
  • Největší riziko roku: Podlehnutí lenosti a pohodlnosti.

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Charakteristiky mužů a žen narozených ve znamení Vah:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.