Astročlánky

12. prosince 2021 05:40

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: ŠTÍR

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Štíry.

Láska a partnerství

karty Devítka pentaklů, Král pentaklů, Devítka pohárů, Šestka mečů

V oblasti milostných vztahů by se vašemu znamení mělo dařit. Krásná karta Devítka pentaklů na počátku roku předznamenává spokojenost právě v partnerské oblasti. Také karta Král pentaklů přináší pro období jara možnost znovuzrození vztahů nebo „nový objev.“ Další karta Devítka kalichů nese informace o vztazích, které přinášejí uspokojení, a to jak v oblasti duševní, tak i fyzické. Problémy a nedorozumění může symbolizovat karta Šestka mečů, která často ukazuje na rozchod, zánik nebo rozvod, což u některých zástupců vašeho znamení může přinést období kolem vašich narozenin, které bývá plné emocí, nedorozumění a hádek.

Zdraví

karty Pětka mečů, Král mečů, Král pohárů, Eso mečů

Pro vaše znamení vychází na rok 2022 poměrně náročné karty, které ukazují na možné zdravotní problémy, zvláště pak v oblasti cévního systému, srdce a lymfy. Může to znamenat, že jste některé věci ve svém životě potlačili, nevěnovali jste pozornost cyklům změn, a vaše tělo tak mohlo zareagovat určitým ustrnutím. Karetní výklad vám radí zaměřit se zvláště na psychiku, naučit se relaxační antistresové a uvolňovací techniky. Nejlépe se vám bude dařit v období konce léta a podzimu, kdy načerpáte novou sílu v přírodě, zvláště pak u vodních zdrojů. Období zimy pro vás přinese volbu, a to i v oblasti zdraví, může se jednat i o různé chirurgické zásahy atd.

Práce a peníze

karty Páže pohárů, Desítka pentaklů, Trojka mečů, Sedmička pohárů

V této oblasti se vám dle karetního výkladu bude dařit spíše v první polovině roku. Karta Páže pohárů ukazuje na pomalý, příjemný pracovní rozjezd počátku roku. V období jara máte krásnou kartu Desítka pentaklů, která hovoří o úspěchu, spokojenosti a také finanční zajištěnosti (samozřejmě u těch, kteří se snaží). Druhá polovina roku pod znamením karty Trojka mečů přináší určitá zklamání nebo také nenaplnění profesních očekávání. U některých z vás se mohou „zhatit“ různé projekty a pracovní cíle. Závěr roku pod energií karty Sedmička pohárů přináší nespokojenost. Možná, že vaše vydaná energie a pracovní nasazení nebyly řádně ohodnoceny, nebo vás mohl zklamat přístup vedení či kolegů….

Poselství pro rok 2022 – karta IV. Císař

Úkolem tohoto roku je nutnost brát ohledy na potřeby širší lidské rodiny a pěstovat v sobě empatii – rozvíjet soucítění s ostatními lidmi. Tato karta také naznačuje, že byste v sobě měli nalézt vůdcovské vlastnosti v pozitivní rovině, naučit se zbavovat strachu, pracovat na sobě, přestat se bát sami sebe. Naučit se sami rozhodovat a věřit, že vaše rozhodnutí jsou správná. Nebojte se nových začátků a dobrodružství, které s sebou životní změny nesou.

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.