Jaký bude rok 2022 pro všechny Štíry? Učiní je svůdnými a šťastnými

Rok 2021 byl pro Štíry nesmírně důležitým obdobím, které důkladně prověřilo jejich odolnost a umění přežít. Otestoval i jejich vrozené nadání pootočit kolem osudu ve svůj prospěch. Jaký bude pro ně rok 2022?

Prakticky všechny pomalé planety, které určují velké životní příběhy, ke Slunci Štírů zaujímají tzv. hlavní aspekty – příznivé i nepříznivé, a přesně v tomto duchu budou ovlivňovat životy Štírů v roce 2022.

Pro všechny Štíry bude tento rok časem dramatických změn, osudových zvratů, pestrým tokem dějů a událostí. Některé z nich budou pro ně velmi šťastné. Zejména první třetina a konec roku se Štírům mohou nadmíru vydařit – hvězdy jim budou přát ve všech tvůrčích činnostech, ať už půjde o umění, vzdělávání, sport, nebo výchovu dětí. Čeká je i štěstí v lásce. Nezadaní mohou potkat stálého a možná i majetného partnera. Období radostí a tvoření, čas, který všechny Štíry naplní optimismem a mladým duchem. Ani období léta a brzkého podzimu není pro Štíry vysloveně nepříznivé, dostanou v něm šanci své kreativní nápady, myšlenky zrealizovat. Od slov se posunou k činům.

Planeta překážek a omezení Saturn však připraví Štírům problémy v rodinném prostředí. Na určitý „běh přes překážky“ jsou Štíři sice uvyklí, a tak jim vše nebude připadat tolik namáhavé a složité jako v minulém roce, ale nadále budou muset na sebe přebírat velký díl zodpovědnosti. Budou muset být k sobě i bližním přísní a někdy se budou cítit na všechno sami, ale do kolen je nic nedostane. Pro Štíry bezmoc neexistuje.

V čem se bude dařit Štírům v roce 2022 nejvíce?

V osvojování si nových způsobů komunikace, v umělecké činnosti, tvorbě a podnikání. Nesmírně přitažliví a sexy budou pro opačné pohlaví, takže mohou prožít řadu románků, malých lásek a milostných dobrodružství. Kdo touží po zplození potomka, může být úspěšný i v této „kreativní“ činnosti.

Kde na Štíry číhá největší nebezpečí?

Doma. Někteří možná budou těžce bojovat o jistotu svého domova a obživu rodiny. Určitě se jim nevyplatí riskovat ve všech domácích záležitostech a majetkových transakcích.

Co mohou Štíři v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Svoji image a svoji duši. Pokud si Štíři dokážou pustit radost a optimismus do života, naučí se žít. Omládnou a dílo jim půjde od ruky skoro samo.

  • Největší úspěch roku 2022: Pocit zaslouženého štěstí.
  • Největší riziko roku: Uzavírání se do samoty, odcizení v rodině.

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Jací jsou muži a ženy narození ve znamení Štíra?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.