Astročlánky

13. prosince 2021 05:40

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: STŘELEC

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Střelce.

Láska a partnerství

karty Devítka pentaklů, Desítka holí, Král pohárů, Trojka pentaklů

V milostné oblasti se vám bude celkem dařit. První karta Devítka pentaklů ukazuje na pozitivní rozvoj vztahů, dobré zprávy, vyznání lásky atd. S jarem přichází náročné období, možná v souvislosti s vašimi pracovními výzvami a především časem vás nebo partnera. V letním období se vše zklidní a vy se můžete více věnovat lásce a partnerské pohodě. S podzimem opět přichází náročné období, kdy vás v milostné oblasti budou ovlivňovat i další vlivy okolí, pracovní vytížení atd. Je pro vás důležité uvědomit si, co vlastně chcete, čemu budete dávat přednost. Jedno pravdivé rčení říká: „Nemám málo času, mám málo lásky.“

Zdraví

karty Osmička mečů, Páže mečů, Dvojka pohárů, Dvojka pentaklů

Nový rok nepřivítáte v nejlepší náladě. Karta Osmička mečů naznačuje únavu a nechuť cokoliv řešit. Také další karta Páže mečů přináší poselství bojovnosti a malé důvěry v sebe i v celkové dění ve světě. Vaše znamení je známé svými neotřelými postoji, proto si musíte více hlídat, co říkáte, protože vyřčené slovo se nedá vzít zpět. Vaše fyzická i psychická pohoda se vám vrátí až během léta, celkově druhá polovina roku pro vás, vaše zdraví a také pozitivní naladění bude snad v kontextu s tím, co se bude měnit a uzdravovat celkově ve společnosti.

Práce a peníze

karty Devítka mečů, Rytíř holí, Desítka mečů, Eso pentaklů

V této důležité oblasti vyšly nejnáročnější karty, což dolaďuje i předešlé výklady. Počátek roku vám přinese nějaké zklamání v oblasti vašich profesních plánů nebo podnikání. S jarem budete mít více energie i štěstí věci řešit, ale karta Desítka mečů ukazuje na to, že se věci nebudou vyvíjet tak rychle, jak byste očekávali. Jestliže ve svých záměrech budete dále pokračovat a nevzdáte to, tak v období konce podzimu a nástupu zimního období, v posledním čtvrtletí roku budete sklízet plody svojí práce, což slibuje krásná karta Eso pentaklů, která přináší hojnost a také uznání od druhých.

Poselství pro rok 2022 – karta IX. Poustevník

Tato karta ukazuje na to, že se můžete cítit osaměle, nepochopeně, nebo také že se naopak budete snažit o klidné soustředění do sebe, hledání vyššího Já, středobodu, odkud vycházíme a kam se vracíme. Rok pod vládou Poustevníka nás nutí k individuální pouti, k samostatnosti, k chvilkám oddychu a klidu daleko od vřavy a davu lidí. V podstatě člověk samotu i rád vyhledává, protože ho nabíjí a dává mu sílu vrátit se zpátky mezi ostatní posílený a více klidný, aby mohl plnit své úkoly a plány.

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.