Jaký bude rok 2022 pro všechny Střelce? Mohou si užít všech radostí života

Rok 2021 mnohým Střelcům přihrál nové životní příležitosti, vynikající intuici, se kterou se dokázali vyhnout největším průšvihům tohoto náročného roku. Někteří Střelci zase zaznamenali mocný vzestup ve svých kariérách, zejména ti, kteří pracovali v oblasti komunikace, školství a médií. Jaký bude pro všechny Střelce rok 2022?

Rok 2022 je pro Střelce rozdělený na dvě části, ta první bude obtížnější, ta druhá je odmění za jejich píli i úsilí a ukáže jim, že svět je báječné místo pro žití. V té těžší polovině roku Střelci budou zápasit se ztrátou iluzí, které se budou týkat jejich domova a rodinných příslušníků. Možná budou rodinou omezováni v rozletu, možná ji mohou pociťovat jako únavné břemeno, které po nich vyžaduje více, než jsou jí schopni nabídnout. Je také možné, že se mohou cítit kontrolováni staromódními představami, které jim vnutila rodina nebo jejich vlast.

V té šťastnější části roku, která potrvá od 11. května do 28. října, všichni Střelci pocítí úlevu, zájem o život a o všechny jeho kreativní stránky. Do života jim vstoupí štěstí. Mohou získat úctu a vážnost. Také se dostaví láska s lákavou nabídkou vzrušujících milostných dobrodružství.

Pro všechny Střelce stejně jako v roce 2021 platí, že planeta překážek Saturn zajišťuje výdrž, trpělivost a touhu se učit nové věci, objevovat nové pracovní postupy v učení a studiu. Dovolí jim srovnat i vleklé spory s jejich příbuznými, které se táhnou z minulosti, případně se smířit se svými sourozenci nebo sousedy.

V čem se bude Střelcům v roce 2022 dařit nejvíce?

V lásce a milostných dobrodružstvích. Také v jakékoliv tvořivé činnosti, umění, vzdělávání i sportu. Může to být rok her a zábav, především v té své příznivější části. Ti, kteří touží po zplození potomka, mohou být během léta a brzkého podzimu „požehnáni“.

Kde na Střelce číhá největší nebezpečí?

V jejich zarputilosti, v přesvědčení, že všechno vědí nejlépe a že jediná pravda je ta jejich. Na extrémní ideologické postoje by měli pokud možno zapomenout, zejména na ideje, kterými zarputile brání do svého života vpustit „čerstvý vzduch“.

Co mohou Střelci v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Schopnost si užívat radostí života a zazářit. Štěstí a optimismus může po náročných letech znovu naplnit jejich duši světlem.

  • Největší úspěch roku 2022: Radost ze života
  • Největší riziko roku: Myšlenkový fanatismus

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Zdroj: Postavení planet v roce 2022

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.