Astročlánky

15. prosince 2021 05:40

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: VODNÁŘ

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Vodnáře.

Láska a partnerství

karty Král holí, Pětka pohárů, Eso pentaklů, Sedmička mečů

V oblasti lásky si můžete během nového roku připadat jako na horské dráze. Nelze říci, jestli vaším zaviněním nebo to bude ze strany partnera. V prvních měsících roku se vám bude dařit, je tu silná energie Krále holí. Na jaře u mnohých z vás může dojít ke zklamání, ale vše nebude ztraceno, jen to chce trpělivost a také velkou dávku tolerance. Na léto vychází krásná karta Eso pentaklů, která znamená průlom a pozitivní změny, u mnohých Vodnářů dojde k legalizaci vztahů, sestěhování nebo ke svatbě. V období zimy vychází karta Sedmička mečů, která naopak značí určité bloky v komunikaci a zklamání…

Zdraví

karty Trojka holí, Eso holí, Král pohárů, Rytíř mečů

U vašeho znamení vycházejí v oblasti zdraví pěkné karty síly a expanze. Hned na počátku roku budete na startu k životním změnám, které přijdou po vašich narozeninách, během jara. Budete na vrcholu a mnoho věcí se vám bude dařit. Pozornější byste měli být na oběhový systém a starší ročníky na pohybový aparát. V létě bude pro vaše znamení krásné období, kdy svoje tělo i duši dokážete zharmonizovat. I podzimní období přinese příjemné záležitostí v oblasti lásky a vašich vztahů, což bude sloužit k vaší vnitřní spokojenosti a pohodě. V zimním období buďte opatrnější na nachlazení a respirační choroby, kterým můžete předcházet důslednou prevencí.

Práce a peníze

karty Páže pohárů, Osmička pohárů, Trojka mečů, Eso mečů

Pracovní začátky nového roku půjdou ruku v ruce s vaším pozitivním duševním nastavením. Možná se na vás nahrne mnoho různých profesních úkolů nebo rozhodnutí, v klidném duševním rozpoložení ale vše s přehledem zvládnete. Na jaře si dopřejte dovolenou a trochu si od povinností odpočiňte. V letním období počítejte s určitým útlumem, záležitosti spojené s vaší profesí se dají do pohybu opět na podzim, kdy některým z vás bude učiněna lákavá nabídka na novou pracovní pozici. Může to znamenat i nutnost větší zodpovědnosti a času, který budete muset svému povolání věnovat, třeba i na úkor vaší rodiny, koníčků a relaxace.

Poselství pro rok 2022 – karta XVII. Hvězda

Obrat k dobrému, hvězda naděje, změny k lepšímu, tak lze charakterizovat tento rok, který bude pod vládou této karty. Přicházejí nové možnosti, inspirace, posiluje se vaše víra ve světlou budoucnost. Máte energii a optimistický postoj, nový elán do života, a to ve všech oblastech. Může se vám dařit v práci, i finanční situace se zlepšuje, ve vztazích dokážete vyjádřit druhým svoji náklonnost a láska se vrací. Tato karta je kartou naděje i v dobách, které jsou těžké…

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.