zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký horoskop na rok 2022: VODNÁŘ

Velký horoskop na rok 2022: VODNÁŘ
Autor: iStock Velký horoskop na rok 2022: VODNÁŘ
Šárka Valentová , Vydáno: 04.08.2021
Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

reklama

Myšlenka pro rok 2022: „Moje srdce patří všem lidem, kteří jsou v mé blízkosti.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku se vše urychlí a práce se pro vás stane jistotou. Budete se rozhodovat mezi tím, co pro vás je důležité a prioritní, a tím, co můžete zatím odložit. Osud vám přinese na jaře více cestování. Pomůže vám nějaký muž a získáte pohodu a klid. Dokončíte vše, co jste do té doby měli mít už dávno uzavřené. Začnete dělat něco, co pro vás bude velká radost, a všechny překážky se rozplynou. Na konci roku se můžete v kariéře posunout, někdo vás může povýšit nebo získáte práci snů.  

Peníze

Na začátku roku můžete zažít menší ztráty spojené s tím, že budete hodně pracovně cestovat a tolik peněz si nevyděláte. Na jaře se objeví nový finanční zdroj, ale jen dočasně, může vám to překazit muž, který hodně analyzuje a přemýšlí. Na podzim budete mít peněz dostatek, bude to opravdová sklizeň. Na konci roku se vám podaří splatit všechno, co jste sami sobě slíbili, že zaplatíte. Uzavřete svoji finanční situaci spolu s koncem roku a bude to pro vás vítězství.

Zdraví 

V lednu se u vás objeví alergie a potrápí vás s přestávkami celý rok, ale nebude to mít závažný charakter, spíše vás to bude obtěžovat. Hlasivky vás mohou zlobit s příchodem jara a mohou mít spojitost i s alergií. V létě si dávejte pozor na alergii na slunce nebo na spálenou kůži. Budete ji mít hodně oslabenou. Koncem roku vás pozlobí bolest hlavy, která je spojena s krční páteří.

Láska a vztahy

Partner je do vás zamilovaný a vy si to znovu uvědomíte na začátku roku, protože se bude chovat velice zamilovaně. Vlastně vám ho všechny kamarádky závidí. Vy se však od vztahu s ním dlouhodobě odrazujete, protože byste v sobě museli něco změnit a bojíte se zranění. Vaše bariéry jsou tak silné, že si nedovolíte žádný projev citu. V druhé půlce roku se můžete s partnerem pohádat a konečně si vše vyjasníte. On vám řekne, jak se cítí méněcenně, protože od vás lásku nepociťuje. Budete mluvit i o rozchodu a vám konečně dojde, že ho milujete stejně jako on vás. Koncem roku spolu budete tvořit ten nejhezčí zamilovaný pár.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 14. 4., 30. 6., 20. 10., 29. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: květen

Na co si dát pozor v roce 2022:

Partner se vám bojí některé věci říct. Pokud poznáte, že má před vámi nějaké tajemství, pokuste se s ním promluvit. Rád se vám svěří.

Co vám rok 2022 přináší:

Vrátí se vám něco z minulosti, s čím jste se rozešli. Osud vám to přinese, aniž byste museli něco udělat. Budete před tím zavírat oči, ale je tam vaše závislost a týká se to lásky a nových začátků.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Pokud cítíte zamilovanost nebo víte, že v sobě takové city nosíte, neztrácejte čas tím, že je budete popírat. Přijměte změnu a odbourejte bariéry, které vám brání se plně lásce oddat. Zavřete tak dveře za minulostí.

Nepříznivý měsíc 2022: září

Rada pro vás na rok 2022: Minulost je pryč, budoucnost ještě nenastala. Žijte nyní, v přítomném okamžiku.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Štír

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 6, 15, 56, 89

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – pozvání na setkání od muže, který je pro vás velice důležitý

Únor – vášnivé cestování plné energie

Březen – posun nebo možnost povýšení

Duben – rozhodování, kterou cestou jít

Květen – velká láska a zamilování

Červen – zamilovaná žena

Červenec – měsíc plný práce

Srpen – skvělý nápad, který vás někam posune

Září – žárlivost

Říjen – měsíc plný akcí jak pracovních, tak společenských

Listopad – úřední záležitosti

Prosinec – klid a harmonie

 

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021

reklama

Související témata: roční horoskop , znamení zvěrokruhu , předpověď , vodnář , horoskop 2022 , roční horoskop 2022 , horoskop 2022 Vodnář

reklama

Přečtěte si také

reklama