Astročlánky

26. listopadu 2021 05:20

Anna Kopečková

Vánoční dárky podle horoskopu: Čím potěšíte Býka, Střelce nebo Vodnáře?

Ať už jste fanda do horoskopů, nebo ne, většinou musíte uznat, že na definicích jednotlivých znamení něco je! Často v nich poznáváme své skutečné povahové rysy. Proč si tedy nenechat od nebeských znamení poradit i v případě výběru vhodných dárků?

Beran

Berani jako první znamení zvěrokruhu bývají odvážní, akční, plní energie, nebojí se prozkoumávat vše nové, vstupovat na nová území, zdolávat náročné úkoly. Jsou aktivní a rádi sportují. Při výběru vhodného vánočního dárku pro vás může být vodítkem i to, že bývají někdy nezralí, dá se říci dětinští. Můžete je potěšit tričkem s vtipným motivem, společenskou hrou, zajímavým hlavolamem. Protože toto ohnivé znamení také miluje cestování, můžete mu udělat radost věcmi, které na svých cestách za dobrodružstvím upotřebí.

Tipy pro Berana: tričko s vtipným motivem, společenská hra, zajímavý hlavolam, batoh, designová lahev, cestovní termoska, praktický ručník nebo deka, sportovní oblečení, napínavá kniha

Býk

Býci jako zemské znamení milují vše, co je navrací k přírodě. Obzvlášť ti, kteří tráví celé dny zavření v kanceláři. Vládcem tohoto znamení je planeta Venuše, planeta lásky a krásy. Lidé narození ve znamení Býka jsou obdařeni půvabem a vkusem, mají potřebu obklopovat se hezkými, vkusnými a kvalitními věcmi a příjemnými vůněmi. Rádi se krášlí a jsou také tvořiví.

Tipy na dárky pro Býka: značková kosmetika, parfém, spodní prádlo, šperk s kamenem, který patří k tomuto znamení (růženín, achát, korál, malachit, citrín), dekorace do bytu, malá zahrádka v kulatém akváriu, něco dobrého k jídlu nebo pití

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení jsou obdařeni vynalézavostí. Jsou zvídaví, mají smysl pro humor, zajímá je všechno nové, takže je určitě překvapíte něčím, co ještě neznají. Něčím zvláštním a jiným, ale nemusí to být drahé nebo okázalé. Jsou to intelektuálové, skvělí vypravěči, kteří rádi mluví o nejrůznějších tématech. Na druhou stranu je toto znamení poměrně neklidné a proměnlivé, proto Blíženci nedávejte velké a nákladné dárky.

Tipy na dárky pro Blížence: zajímavá knížka, poukaz na zkrášlující proceduru, originální kousek oblečení, kosmetika, předplatné časopisu o cestování, netradiční bižuterie, novinka mezi parfémy

Rak

Raci jsou velmi citlivé znamení a ochranu před nepříznivým vnějším světem často hledají buď doma, v partnerských vztazích, nebo při kreativní činnosti. Mají velkou představivost a radost jim udělá cokoli, čím si mohou zkrášlit a ještě více zútulnit svůj byt. Raci jsou také sběratelé a rádi vaří.

Tipy na dárky pro Raky: doplňky do bytu, zkrášlující voňavá kosmetika, kuchařka, kurz vaření

Lev

Vládcem tohoto znamení je Slunce a není tedy divu, že tito lidé potřebují zářit a být středem pozornosti. Neradi se zabývají nudnými činnostmi, očekávají, že je všichni budou obdivovat. Jsou jako velké děti, potřebují se bavit. Líbí se jim vše, co je okázalé a blýskavé, nebojí se ani různých výstředností. Pokud tedy chcete potěšit Lva, nedržte se při výběru dárku moc při zdi.

Tipy na dárky pro Lva: zlaté šperky nebo hodinky, ale i bižuterie, která na první pohled upoutá pozornost, luxusní parfém či kosmetika, něco blýskavého na sebe, předplatné do divadla, drahé víno

Panna

Panny bývají přesné, spolehlivé, pilné, šikovné a pracovité. Potřebují mít vše přehledné a uspořádané, všímají si drobných detailů. Jsou rády, když mají vše pevně v rukou. A milují návody k použití. Toto zemské znamení je známé i svým smyslem pro praktičnost, takže nic nezkazíte například nějakým užitečným pomocníkem do kanceláře nebo domácnosti – hezkou mísou, skleničkami, ubrusem… Zajímají se také o zdravý životní styl.

Tipy na dárky pro Pannu: plánovač, vonná svíčka, hodinky, přírodní kosmetika, kniha o zdraví, poukaz na masáž nebo do wellness

Váhy

Jak už z jejich názvu vyplývá, Váhy potřebují v životě rovnováhu a harmonii. Milují pořádek a soulad. Mají obrovský šarm, estetické cítění a prvotřídní vkus. Často se zajímají o umění. A potřebují komunikovat, samota jim nedělá dobře. Pokud je nechcete urazit, nedávejte jim levné a nevkusné dárky.

Tipy na dárky pro Váhy: sada dopisních papírů nebo luxusní pero, umělecký předmět (obraz, váza, porcelán...), osobité módní kousky, lístky do divadla, CD s hezkou hudbou

Štír

Lidé narození v tomto vodním znamení berou všechno neuvěřitelně vážně. Mají silnou vůli, jsou vytrvalí a trpěliví, vášniví, ctižádostiví a nesmírně intuitivní, snaží se věcem přijít na kloub. A mají vynikající paměť, takže buďte při výběru dárku pro Štíra opravdu pečliví, protože si bude pamatovat, čím jste ho obdarovali. Štíři bývají také podezřívaví, pozor tedy na různé dvojsmyslné dárky. A hlavně, jsou to vášniví čtenáři. Libují si v „záhadologii”, literatuře faktu a v knihách o tajemnu a esoterice. Také mají rádi předměty z kůže nebo je potěší něco malého na sebe.

Tipy na dárky pro Štíra: kniha, erotická hračka, dárkový poukaz, šperk s kamenem, který snižuje negativní vibrace

Střelec

Jeden z největších cestovatelů mezi znameními zvěrokruhu je stále na cestě za dalším dobrodružstvím. Střelci jsou vizionáři, kteří často svými myšlenkami předběhnou dobu. Nemají rádi, když se v jejich životě něco opakuje, stále hledají nové výzvy. Jsou aktivní, hraví, bývají originální a dělá jim radost vše, co je spojeno s cestováním. A pokud na delší cesty nemají finanční prostředky, potěšte je třeba alespoň dárkem, který jim připomene vůni nebo chuť dálek.

Tipy na dárky pro Střelce: houpací síť, spacák, batoh, termoska, vonné tyčinky, káva, sada koření, cestopis, společenská hra

Kozoroh

Vládcem tohoto znamení je planeta Saturn, která symbolizuje disciplínu, vytrvalost, důslednost a kontrolu. Kozorozi si vše plánují a nic nenechávají náhodě. Tíhnou k perfekcionismu, mají vybraný vkus. Jsou velmi pracovití, trpěliví a nikdy neriskují. Svůj čas rádi tráví v kruhu rodiny a u dobrého jídla. A také stále hledají možnosti, jak omladit svůj vzhled. Radost jim uděláte dárkem, ve kterém se spojuje užitečnost a kvalita.

Tipy na dárky pro Kozoroha: omlazující krém nebo sérum, diář, dárková karta na masáž nebo do wellness, luxusní peněženka, kabelka či hodinky, značkový parfém, biografie, lahůdky

Vodnář

Mnozí zrozenci v tomto znamení mají snahu být za každou cenu originální a něčím zvláštní. Věří, že jsou schopni přijít s něčím novým, převratným. Vymyslet dárek pro Vodnáře není vůbec lehké. Když se jich zeptáte, co by si přáli, často vám odpoví: „Nic mi nekupuj, já nic nepotřebuji.“ Nemusíte mu kupovat drahý a luxusní dárek. Důležité je, aby byl originální, neobvyklý. Například nějaký technický výstřelek. Určitě nic nezkazíte knihou, která intelektuálně založeného Vodnáře vždy potěší. A pokud má knih plný byt, zkuste nějaký charitativní dárek.

Tipy na dárky pro Vodnáře: charitativní kalendář, horká novinka z IT sféry, technický výstřelek, zajímavá kniha

Ryby

Ryby jsou snílci, mají blízko do světa fantazie, jsou velmi kreativní a plné skvělých nápadů. Toto znamení je velmi romantické a sentimentální. Obvykle jsou to velmi nadaní lidé, ale chybí jim disciplína a vytrvalost. Jejich práce musí být smysluplná. Milují jemné barvy a rozmanitost. A není překvapením, že Ryby pijí jako ryby. Potěšíte je romantickým dárkem, například filmem na DVD, nebo dárkem působícím na smysly.

Tipy na dárky pro Ryby: aromalampa, CD nebo lístky na koncert, poukaz na masáž, kreativní omalovánky, oblečení na jógu


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.