zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bydlíme podle horoskopu: Jak hnízdí Blíženec, Beran a co preferuje Lev?

1/12: Beran: Jednoduchý styl, nejlepší styl
horo - beran

Máte nejenom vkus, ale i styl. Vaše hnízdečko je vaší chloubou i mistrným propojení praktických doplňků a báječných vychytávek. Držíte se hesla, že stačí málo, proto přeplácený domov maličkostmi není nic pro vás. Luxusní, a přitom hladké linie, funkčnost a modernost. Přesně tyto atributy jsou vaší srdcovkou.

2/12: Býk: Milovník pohodlí a relaxace
horo - byk

Jejich devízou jsou kuchyně, kde tráví nejvíce času. Když si vybírají nábytek, tak ani tak nehledí na cenu jako na kvalitu, bytelnost a stálost provedení. Býci rádi relaxují a odpočívají v pohodlí domova. Radost si uděláte ušákem, relaxačním křeslem nebo třeba vířivou vanou.

3/12: Blíženci: Ti, co žijí společenským životem
horo - blizenci

Do vínku je jim dána výřečnost a umění komunikace, proto se není čemu divit, že milují společnost a společnost zase je. Potrpí si proto na prostorný obývací pokoj, kde mohou s přáteli nerušeně klábosit, balkon nebo terasu s velkým stolem. I přesto, že mohou působit někdy povrchně, jsou zvídaví a rádi se přiučí lecčemu novému. Rádi tráví svůj čas v pracovně, kde mají svůj koutek a mohou se vzdělávat, nebo v ložnici, ve které ale rádi nejenom spí.

4/12: Rak: Rád podědí nějakou tu starožitnost
horo - rak

Pokud byste zamířili k němu domů, tak s jistotou natrefíte hned na několik maličkostí po jeho předcích, které prostě nemohl jen tak vyhodit. Vždyť jsou to přece rodinné artefakty. Domov Raků působí zabydleně a sálají z něj příběhy. Čím ho nadchnete? Bazénem nebo zahradním jezírkem. Těmito vymoženostmi se mu strefíte do vkusu. Navíc miluje domy, ve kterých vyrůstali také rodiče či prarodiče.

5/12: Lev: Na penězích nezáleží, já chci luxus
horo - lev

Že tady bydlí Lev, poznáte na první pohled. Luxus, komfort a okázalost jsou totiž patrné až až. Miluje vášnivě červenou, oranžovou, zlatavou, jasně žlutou nebo okrově hnědou. Rád se pochlubí nevšední sochou nebo třeba pohovkou z pravé kůže. Lev není troškař, nespokojí se s málem. Zásadně nenakupuje nábytek ve výprodejích, ale raději si počíhá na designerské skvosty. On na to totiž má.

6/12: Panna: Pedantská Panna má byt jako klícku
horo - panna

Chaos v bytě zrozenci tohoto znamení neznají, zakládají si na pořádku, a poslední volné chvíle budou raději investovat do úklidu, než že by se šli někam bavit. Kromě uklízení milují květiny, kterými se obklopují jak v interiéru, tak na zahradě či balkoně. Neumějí si přestavit bydlení v betonové džungli, pro spokojený život totiž potřebují čerstvý vzduch a všudypřítomnou zeleň. Vede u nich dřevo, popřípadě kov.

7/12: Váhy: Pro někoho kýč, pro Váhy originalita především
horo - vahy

Větší či menší obrázky na plátně, cenné postavičky z mosazi, prvorepublikové křeslo nebo koberec z dalekého Orientu. Přesně podle těchto indicií hravě poznáte, že tady prostě bydlí Váhy. Rádi doplňují a rozšiřují své sbírky a milují voňavé svíčky a éterické olejíčky všeho druhu.

8/12: Obydlí Štíra je tajemné až na půdu
horo - stir

Zrozenci tohoto znamení jsou sami o sobě celkem podivíni. Někdo miluje barvy, kdežto Štíra spolehlivě nadchne antracitová, šedá nebo inkoustová. Trefíte se mu do vkusu s černo-červenými nebo tmavě fialovými doplňky. Milují rolety, žaluzie nebo závěsy z těžší látky pro znásobení pocitu soukromí a izolace od hluku.

9/12: Střelec: Bydlím, žiju, miluju a cestuju
horo - strelec

Střelec žije na maximum a směřuje ke spokojenému životu. Jako ryba ve vodě se cítí na cestách, proto si své obydlí vybaví suvenýry z cizích krajin, které mu připomenou jeho dobrodružství. Třeba na krbové římse se budou vyjímat jedna dvě. Nepožadují luxus, nepotřebují se chlubit majetkem ani pozlátkem čehokoli, dvakrát raději si byt zkrášlí momentkou v rámečku než uměleckým dílem.

10/12: Kozoroh: Tady bydlím já
horo - kozoroh

O Kozorozích je známé, že mají nevšední schopnosti a talent, za který si vyslouží opravdu pěkné peníze. A když zařizují svůj domov, tak je do tohoto procesu neváhají zapojit. Jejich bydlení se nese ve stylu přiměřené elegance s puncem osobitého stylu, který rozzáří zažitou klasiku. Na první pohled vás sice kdovíjak neohromí, ale na ten druhý vás ťuknou do nosu promyšlené a jemné doplňky. Řekněme, že zrozenec v Kozorohu je tak trochu klasik na úrovni.

11/12: Vodnář: Vodnářovi musí byt sloužit
horo - vodnar

Nikdy se nestane, aby se Vodnář nadvakrát přemáhal, ať už v životě, či co se týká zařízení svého bydlení. Žádá si komfort bez kompromisů na míru svým potřebám a doslova si libuje v zimních zahradách. Nesnáší náročné věci, tak baží po tom, aby si život zjednodušil. Proto doslova vyhledává kdejaké pomůcky a moderní vychytávky třeba do kuchyně nebo obývacího pokoje.

12/12: Ryby: Romantici na poli bydlení
horo - ryby

Jejich domovem se line kouzlo romantiky spolu s ručně vyráběnými dekoracemi od srdce a s láskou. U nich doma se budete cítit příjemně a harmonicky. Na stěny si věší obrázky se západem slunce, milují zvuky přírody a klidně si na zahradu zavěsí houpací síť budící dojem té rybářské. Milují vodu, proto tedy i různé fontánky a kašny. Když jim dáte dům, Ryby jej přetvoří na opravdový domov.

-lz-

reklama