Horoskopy

1. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 1. červenec

Náročný den, snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Svojí pozornost soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii a řád. Jsme doma, v kruhu rodiny a užíváme si klidu rodinného zázemí, relaxujeme a odpočíváme.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Netopýr

Luna ve Vahách nás učí přijetí, toleranci a také diplomacii. Měli bychom si uvědomit, že naše poznání je omezené.

Podpoříme práci ledvin, je letní období, proto hodně pijeme, pomohou nám také masáže v oblasti bederní. Je volný den, proto máme čas na „údržbu našeho těla,“ po sprše nebo koupeli aplikujeme kvalitní pleťové mléko nebo olej na celé tělo. Dopřejeme si také vyživující masku na obličej.

V teplých dnech se hodně potíme, proto bychom měli více pít, doporučují se až 3 litry denně, kávu nepočítáme. Připravíme si limonády s mátou, limetkou nebo si uvaříme zelený čaj. Jíme střídmě v malých dávkách, které tělo dokáže rychle zpracovat.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně

Líbit se nám může růžová v kombinaci se zelenou. Z říše kamenů vybereme růžový korál nebo mechový achát. Svůj osobní prostor provoníme levandulí nebo vůní citrónu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.