Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Denní horoskop dle luny pro 28. březen

Novoluní v Beranu je nejlepší pro změny. Máme sílu a vůli uskutečnit to, co chceme. Vibrace tohoto dne nám dávají energii a otevírají před námi nové možnosti.
Vydáno: 28.03.2017
Vaše věštba na úterý
Vaše věštba na úterý Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Plánujme, sbírejme a třiďme informace; především bychom si měli udělat jasno v tom, co opravdu chceme. Úspěšní jsou lidé znalí svých cílů, kteří nemrhají časem na neplodné věci. Uděláme si osobní rituál – připravíme si stůl nebo oltář, zapálíme červenou svíci a přejeme si posílit vůli, úspěch, sebevědomí a zdar pro naše nové projekty.

Luna v Beranu NOVOLUNÍ 4:57

Roh hojnosti

1. lunární den – LAMPA, SVÍCE – Novoluní

Novoluní je nový začátek, staré skončilo, obracíme se k novému. Koncentrujeme se na své cíle, pomocí vizualizace rozvíjíme ve svém životě hojnost. Snažíme se být sami, čistíme si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v reálném životě; co „mentálně“ stvoříme, to se stane.

2. lunární den – ROH HOJNOSTI

Vstaneme co nejdřív, což je dobrým startem do nového dne. Naladíme se na změny, máme dost energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Doporučuje se méně jíst, abychom zbytečně neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům.

Zvolíme slavnostní barvy tmavě modrou nebo elegantní šarlatovou. Slušet nám bude sugilit nebo labradorit.

Svůj osobní prostor vyčistíme kadidlem nebo šalvějí.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama