Horoskopy

28. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 28. březen

Novoluní v Beranu je nejlepší pro změny. Máme sílu a vůli uskutečnit to, co chceme. Vibrace tohoto dne nám dávají energii a otevírají před námi nové možnosti.

Plánujme, sbírejme a třiďme informace; především bychom si měli udělat jasno v tom, co opravdu chceme. Úspěšní jsou lidé znalí svých cílů, kteří nemrhají časem na neplodné věci. Uděláme si osobní rituál – připravíme si stůl nebo oltář, zapálíme červenou svíci a přejeme si posílit vůli, úspěch, sebevědomí a zdar pro naše nové projekty.

Luna v Beranu NOVOLUNÍ 4:57

Roh hojnosti

1. lunární den – LAMPA, SVÍCE – Novoluní

Novoluní je nový začátek, staré skončilo, obracíme se k novému. Koncentrujeme se na své cíle, pomocí vizualizace rozvíjíme ve svém životě hojnost. Snažíme se být sami, čistíme si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v reálném životě; co „mentálně“ stvoříme, to se stane.

2. lunární den – ROH HOJNOSTI

Vstaneme co nejdřív, což je dobrým startem do nového dne. Naladíme se na změny, máme dost energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Doporučuje se méně jíst, abychom zbytečně neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům.

Zvolíme slavnostní barvy tmavě modrou nebo elegantní šarlatovou. Slušet nám bude sugilit nebo labradorit.

Svůj osobní prostor vyčistíme kadidlem nebo šalvějí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.