Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Drak – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Vodní drak 1952, 2012

Dřevěný drak 1964

Ohnivý drak 1916, 1976

Zemní drak 1928, 1988     

Kovový drak 1940, 2000

Draci bývají silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do nových věcí. Bývají to lidé s divokou povahou, vtipní, otevření, čestní a k přátelům velkorysí. Rádi jsou středem pozornosti a jen málokdo je dokáže zkrotit. Všude, kde se objeví, vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí. Jejich nestálá povaha jim může toto štěstí narušit a bývá překážkou i pro jejich kariéru, měli by proto pracovat na své trpělivosti a vůli. Podstatou Draků je jejich nepředvídatelnost, jsou silní, oslniví a záhadní a člověk nikdy neví, co udělají. Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a miluje vše nové a módní a jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Baví je sportovat a cestovat, mají rádi večírky a díky svému šarmu a moci se často dostávají do popředí společenského života. Není to vyloženě rodinný typ, ale rodinu a domov potřebuje, i když vzhledem k jeho divoké povaze mu těsné partnerské vztahy zcela nevyhovují. Měli by se vyhýbat všem formám extrémismu, bojovnosti a posilovat toleranci vůči druhým.

Draci si v lásce nejvíc rozumějí s Opicí a Krysou, které jsou fascinovány jejich osobností a dokážou jim mnohé odpustit. Neutrální přátelské spojení navážou s Buvolem a Kozou, většinou ale nejde o dlouhodobé svazy. Vyhnout by se raději měli Psům a Vepřům, v takových vztazích většinou trpí.

Drak v roce 2019

Vcelku by mělo jít pro Draky o úspěšný rok, záleží však na každém, jak dokáže jeho pozitivní nabídky využít. Protože temperamentní zástupci tohoto znamení mohou určité šance přehlédnout nebo také nedocenit. S rokem Vepře přichází klidnější období, kdy by také pozornost měla být zaměřena do nitra. Je třeba naučit se vizualizovat svá přání a cíle, snažit se zbavit negativních vzorců z minulosti, umět odpustit sobě i druhým a jít jasně za tím, co Draky baví a co jim přináší do života radost a energii. Tím budou i pro své okolí zajímaví a úspěch v rovině pracovní i osobní se v roce Vepře může stát skutečností.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měsíc vlády

duben

Hodina jeho vlivu

07–09

Práce

Draci jsou od přírody aktivní, v tomto roce by měli sklízet to, co v minulosti zaseli. Neměli by polevovat, když věci nepůjdou lehce, ale naopak se zapřít a snažit se. Spíše by měli rozvíjet to, na čem pracovali, a nevrhat se bezhlavě do nových projektů, které nemusí vyjít. Stejně to platí i pro finance, které by měli vydávat uvážlivě, nepodlehnout zdánlivě výhodným nabídkám různého zboží. Pozorní by měli být i při prodeji nebo nákupu nemovitostí nebo dalších větších investic, což se týká i jejich podnikání. Vcelku půjde o rok, kdy si Draci zachovají standard, a ti, co se budou snažit, budou mít štěstí posunout se dále – ale velké změny neočekávejte.

Zdraví a relaxace

V novém roce by měli být Draci opatrnější na své zdraví. V případě, že se nebudou cítit dobře, by si měli naplánovat preventivní prohlídky. Dostatek času by měli věnovat odpočinku, což znamená i rozvíjení různých zklidňujících a relaxačních technik, nebo také sportovním aktivitám, při kterých uvolní vnitřní napětí a stres. Neměli by ani zapomínat na své koníčky a měli by dovršit plány v oblasti osobních cílů a přání. Zástupci tohoto znamení by měli v roce Vepře více cestovat, pokud jim to časové i finanční možnosti dovolí, dopřát si nejrůznější zážitky, které jim přinesou radost, odreagování od stresu, ale i dobrodružství.

Láska

Po loňském roce lze očekávat klidnější období, kdy by pozornost měla být zaměřena k rodině a budování domova. Což u některých zástupců tohoto znamení může znamenat, že se rozhodnou upevnit stávající partnerské vztahy společným soužitím nebo plánováním přírůstků do rodiny. Určitě by neměli zanedbávat své nejbližší, což znamená i širší rodinu, mohou se zapojit do organizování různých rodinných sešlostí a oslav, což je jistě bude těšit. Zapomínat by neměli ani na své přátele a měli by se snažit věnovat svůj čas různým společenským setkáním, kde mohou ti, kteří jsou single, poznat nové zajímavé potencionální partnery pro život.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození