Horoskopy

9. října 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 9. říjen

Je počátek pracovního týdne, vše, co si naplánujeme, důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory budou mít úspěch. Soustředíme se a ptáme, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, sbíráme informace a snažíme se o nové kontakty se zajímavými lidmi.

Luna v Býku – ubývá

symbol Orel

Řešíme finanční a materiální záležitosti, rozhodnutí, která uděláme, jsou pro budoucnost pozitivní.

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech, máme větší náchylnost k angínám, zánětům a nachlazení. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu. Luna v Býku má ráda péči, nešetříme na sobě, zajdeme si do kosmetického salonu a necháme se hýčkat.

Dny luny v ubývající fázi – můžeme si dopřát více než jindy. Pracovní týden můžeme začít příjemným obědem s kolegy nebo gurmánskou večeři s přáteli nebo rodinou. Maso, zelenina i přílohy mohou doplnit i dezerty a dobré pití, kvalitní pivo, víno nebo čerstvé fresh džusy.

Méně solíme, vynecháme tučné jídlo, pozor na operace v oblasti krku.

Pro dnešek zvolíme zemní barvy, které doladíme bílými doplňky. Z kamenů se nám může líbit bronzit nebo melounový turmalín.

Vyzkoušejme vůni vetiveru nebo magnolie.

Podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení najdete ZDE!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.