Horoskopy

9. října 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 9. říjen

Je počátek pracovního týdne, vše, co si naplánujeme, důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory budou mít úspěch. Soustředíme se a ptáme, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, sbíráme informace a snažíme se o nové kontakty se zajímavými lidmi.

Luna v Býku – ubývá

symbol Orel

Řešíme finanční a materiální záležitosti, rozhodnutí, která uděláme, jsou pro budoucnost pozitivní.

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech, máme větší náchylnost k angínám, zánětům a nachlazení. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu. Luna v Býku má ráda péči, nešetříme na sobě, zajdeme si do kosmetického salonu a necháme se hýčkat.

Dny luny v ubývající fázi – můžeme si dopřát více než jindy. Pracovní týden můžeme začít příjemným obědem s kolegy nebo gurmánskou večeři s přáteli nebo rodinou. Maso, zelenina i přílohy mohou doplnit i dezerty a dobré pití, kvalitní pivo, víno nebo čerstvé fresh džusy.

Méně solíme, vynecháme tučné jídlo, pozor na operace v oblasti krku.

Pro dnešek zvolíme zemní barvy, které doladíme bílými doplňky. Z kamenů se nám může líbit bronzit nebo melounový turmalín.

Vyzkoušejme vůni vetiveru nebo magnolie.

Podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení najdete ZDE!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.