Partnerský horoskop: Beran + Panna

Partnerství dvou poměrně odlišných jedinců – bojovného Berana s cudnou a plachou Pannou je překvapivě úspěšné. Co spojuje Berana s Pannou a co je rozděluje? Přečtěte si o jejich lásce.

Jaké je partnerství dvou poněkud nesourodých jedinců – akčního Berana a kritické Panny? Možná trochu složité, ale rozhodně intelektuálně vzrušující.

  • Hlavní téma vztahu: Najít kompromis mezi makrosvětem Berana a mikrosvětem Panny.
  • Pozitiva: Nikdy nekončící intelektuální a mentální podněty, které tyhle dva drží při sobě.
  • Negativa: Malichernost sporů.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V mentálním zvládnutí všech životních i pracovních úskalí.

Jejda, křehká Panenka potkává bojovného Berana. Buďto se ho bojí, nebo ho obdivuje. Ne, není to tak zlé. Panna patří mezi romantiky zvěrokruhu a Beranům to kupodivu vyhovuje, jsou totiž naivní a idealističtí, takže vlastně hledají romantickou lásku. Problémem je, že panenský romantismus je opravdu panenský, tzn. Panna má tendenci vysnít si romantický ideál, do kterého si promítne stávajícího partnera a neuvědomuje si, že její představa je jen představa, která s realitou nemá nic společného. Navíc Panna má na své partnery vysoké nároky, zjistí-li, že její ideál vlastně neexistuje, začne kritizovat a to Berani nesnášejí.

Dokážou-li tihle dva pochopit, že život není o panenské dokonalosti a beraním velení, spojuje je moře romantických zážitků a dobrodružných výprav za poznáním, což někdy na společný život stačí.

Navíc je spojuje celoživotní společné intelektuální zájmy a koníčky, kterým dokážou vdechnout život. Společně dokážou formovat veřejné mínění. Usilují o hlubší pochopení společenských problémů a širší rozhled. Mentální zájmy je vždy udrží pospolu.

  • Dobrá rada: Víte, že také existuje sex?

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Panny si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Panny:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.