Partnerský horoskop: Blíženec + Štír

Jaké je partnerství živého a tak trochu přelétavého Blížence s hlubokým i emocionálním Štírem? V lecčems problematické. Určitě je bude rozdělovat intenzita prožívání jejich citů. Spojovat touha přijít věcem na kloub. Přečtěte si o lásce Blížence a Štíra.

Jaké je partnerství živého a bystrého Blížence s vášnivým Štírem. V lecčems hodně problematické. Rozhodně je bude rozdělovat hloubka jejich citů, spojovat touha po poznání.

  • Hlavní téma vztahu: Efektivně realizovat nové nápady a myšlenky.
  • Pozitiva: Hloubka myšlení, intelektuální originalita, tvůrčí kreativita, podnikavost.
  • Negativa: Obsedantní myšlení, krutost a nelítostnot především ve slovní podobě, časté spory. Sklony k tajnůstkářství.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V poznávání nových věcí.

Tak tady jde do tuhého. Štír je hluboce emocionální znamení, vášnivé. Blíženec je pro něj povrchní floutek, v lepším případě mluvka. A přesto si mohou tihle dva vzájemně velmi prospět. Blíženec dodá Štíru lehkost bytí, živost a intelektuální podněty. Štír Blíženci řád a organizaci. Oběma se bude v životě lehčeji dýchat. Chce to ale výdrž a trpělivost, kterými Blíženec zrovna neoplývá, a klid, který pro změnu chybí Štírovi. Co jim může pomoci?

Vzájemný respekt, každý z nich umí něco moc dobře. Neopakování stále stejných situací a stejných diskusí, které k ničemu konstruktivnímu nevedou. Tihle dva se musejí vzniklé situaci zasmát a jít dál, pak jim vztah bude klapat tak, že ostatní znamení zvěrokruhu mohou jen závidět.

Spojení těchto dvou znamení přináší touhu přijít věcem na kloub. Blíženec nahazuje nové nápady, myšlenky, trendy, Štír intuitivně nachází cestu k jejich realizaci. Blížencově nahodilosti dodává organizovanou strukturu a řád. Silou vůle dokáže „neposedu zvěrokruhu" vytáhnout ze všech šlamystyk, které si Blíženec ve své nerozvážnosti v životě nadrobí. Užitečné partnerství.

  • Dobrá rada: Zkuste se vyhnout krutosti slov. Uvědomte si, že zlé slovo nelze vzít zpět.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Štíra si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Štíra


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.