Testy lásky

Aktualizováno 6. června 2022 16:26

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Blíženec + Vodnář

Jaké je partnerství živého, neposedného Blížence s přátelským Vodnářem? Spojuje je touha po poznání a hromadě zážitků všeho druhu. Nerozděluje skoro nic. Přečtěte si o lásce Blížence a Vodnáře.

Jaké je partnerství živého a neposedného Blížence s revolucionářem zvěrokruhu Vodnářem. Skvělé, jedno z nejlepších, které astrologie nabízí. Na druhou stranu všeho moc škodí a právě těmto dvěma se může stát, že po skvělém začátku a naprosté shodě přichází hořké rozčarování v podobě pocitu, že jim velké příležitosti příliš lehce proklouzly mezi prsty.

  • Hlavní motiv vztahu: Jak plně rozvinout shody, které hvězdy partnerům nabízejí.
  • Pozitiva: Rychlost, pozitivta, pružnost myšlení, samostatnost, originalita.
  • Negativa: Nervozita, výstřednost, nereálnost společných záměrů, přelétavost, citová nelítostnost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V rozvíjení společných myšlenek, originálních nápadů. Ve společenském životě.

Výborná kombinace. Potkávají se dvě vzdušná znamení. Vzájemná výměna duševních podnětů, záliba ve změně a zábavě. Oba nemají rádi společenské konvence, oba jsou rebelové. Vodnář o kousek větší, ale Blíženec mu dokáže zdatně sekundovat. Vyhovuje jim i určitá citová chladnost a odstup, nevyžadují denní horoucí projevy lásky a romantické večery při svíčkách. Když někdo naplánoval svatého Valentýna na únor, tedy ve znamení Vodnáře, měl velký smysl pro humor. Nic není Vodnářům a Blížencům vzdálenějšího než opulentní oslavy lásky.

Obě znamení jsou nepraktická, takže když se smíří s tím, že nebudou mít vzorně vedenou domácnost, pokud si nezaplatí hospodyni, čeká je společný souladný život plný rozmanitých prožitků, mnoha podnětů a nezvyklých zážitků.

Oba jsou díky svému pronikavému intelektu schopní postihnout jádro věci, často i neomylně vystihnou základní společenské ideje. „Nevidí" však citovější stránku světa, mohou tak občas sklouznout k cynickému až destruktivnímu chování. Pak si neberou servítky, jejich slova jsou krutá až nelítostná. Používají lstivých metod i tam, kde morálka velí poctivost.

  • Dobrá rada: Víte, že někdy je lepší mlčet, než říkat věci „tak jak jsou"?

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Vodnáře si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Vodnáře:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.