Partnerský horoskop: Býk + Ryby

Jaké je partnerství pohodového Býka s jemnou a citlivou Rybou? Plné romantické lásky, jemnosti i záliby v mnoha uměních. Někdy ale naplněné falší a přetvářkou. Přečtěte si o lásce Býka a Ryby.

Jaké je partnerství konzervativního a solidního Býka s jemnou, lehce nespolehlivou Rybou? Romantické, jemné, vzájemně ohleduplné, ale občas příliš emocionální až náruživé.

  • Hlavní téma vztahu: Jak správně využít všech kvalit lásky, které jim život bude nabízet plnými hrstmi.
  • Pozitiva: Láska jako duchovní hodnota, romantika, laskavost, soucit.
  • Negativa: Pohodlnost, požitkářství, smyslové excesy.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V rozvíjení láskyplných vztahů mezi sebou i ve svém okolí.

Éterické a jemné Ryby potkávají okouzlujícího a pečujícího Býka. To vůbec nemusí být špatné. Praktický Býk finančně zajistí poněkud nepraktickou Rybku a ta empaticky poskytuje své drahé býčí polovičce nekonečnou lásku nebeskou. Přirozenější je, když v páru je Rybou žena, neboť o lásce Ryb v ženském podání sní každý pořádný muž a Býk pořádným mužem rozhodně je.

V partnerském soužití tito dva jedinci mívají dobře rozdělené role, nepřekážejí si, vzájemně se doplňují. Dokážou žít v harmonickém souladu. Býka občas může vytočit neuchopitelnost činů jeho Ryby nebo absence zabývání se praktickými aspekty života, ale většinou nad tím velkoryse mávne rukou. Raději svoji pozornost věnuje společným romantickým prožitkům, na které jsou vzájemně dokonale naladěni.

Úskalím tohoto vztahu jsou sklon k požitkářství a přílišné smyslovosti i únikové tendence, které oba aktéry odvádějí od tvrdé reality do vysněného světa. Před nepříjemnými skutečnostmi oba často zavírají oči, prchají do oblastí klamu, podvodu a falše, a to i ve vzájemných vztazích.

  • Dobrý rada: Nikdy se nebojte podívat se pravdě do očí.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Ryb si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Ryb:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.