Partnerský horoskop: Štír + Štír

Jaké je partnerství dvou lidí narozených ve stejném znamení – v hlubokém a tajemném znamení Štíra? Určitě emocionálně intenzivní, ale také organizované, výkonné a v mnoha případech plné ušlechtilých činů. Přečtěte si o lásce dvou Štírů.

Jaké je partnerství dvou vášnivých a sexuálně naladěných lidí narozených ve znamení Štíra? Skvělé ve všech oblastech, které se dotýkají hluboké lásky, opravdového prožívání. Důležitý je i jejich oboustranný smysl pro organizaci a pracovní úsilí. Úskalím je jednoznačně jejich sklon k nezdravé žárlivosti.

  • Hlavní téma vztahu: Vášnivá láska, vášnivá práce.
  • Pozitiva: Obětavost, vynalézavost, schopnost regenerace, síla vůle.
  • Negativa: Sklony k chorobné žárlivosti, neschopnost odpustit, energetická přepjatost,
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V sexu a ve společném díle.

Setkání vášně, emocí, tajemnosti, svůdnosti a sexuálního vyzařování. Ale také setkání dvou organizačně zdatných jedinců, nesmírně pracovitých, obětavých, s velkým vlivem na své okolí. Soužití dvou Štírů může být pohádkou i tragédií odděleně i zároveň. Intuitivně si rozumějí ve všem, jejich láska je nekonečná, nekonečná však může být i jejich nenávist. Tady končí legrace, válka dvou Štírů umí být vražedná. Zaručeně dojde i na zbraně hromadného ničení. Vládcem Štíra je podle moderní astrologie Pluto, symbol smrti i znovuzrození. Soužití těchto dvou symbolice Pluta odpovídá – láska, která hory přenáší, nenávist, co devastuje. Vnitřní síla, která se rodí z popela a totálně mění jejich ega. Pak jsou možná oba dva znovu připraveni žít svou pohádku.

  • Dobrá rada: Pokud lásku nahradí nenávist, je rozumné se odstěhovat na druhou půlku zeměkoule.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.