Partnerský horoskop: Štír + Vodnář

Jaké je partnerství tajuplného Štíra s extravagantním Vodnářem? V některých případech dokonalá jízda, v některých totální destrukce nebo při nejmenším revoluce v životech obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Štíra a Vodnáře.

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s neobyčejným Vodnářem? Určitě náročné, a to nejen pro ně samotné, zabrat často dostane i jejich okolí. Motivy jejich jednání jsou často velmi ušlechtilé a čisté, horší už je to s prostředky, kterými svých cílů dosahují.

  • Hlavní téma vztahu: Jak spolu žít?
  • Pozitiva: Výborná intuice, novátorství, schopnost rozšiřovat své poznatky a učit se novým věcem, lehkost v osvojování vyššího poznání a hlubšího intuitivního pochopení zákonitostí světa.
  • Negativa: Revolučnost, egoismus, přepjatost, radikalismus.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V zavádění nových přístupů do života.

Archetypální kombinace partnerů. Štír tu představuje ženu Gorgonu, Vodnář ledového muže. Překrásná a láskyplná žena je hluboce raněna a proměňuje se v soptící nestvůru Gorgonu (nejznámější Gorgonou je Medúsa), při pohledu na ni každý zkamení, proměňuje se v ledového muže. Setkávají se dva typy lidí, kteří mají v „podpalubí“ energii těchto dvou archetypů. Jeden, který cítí a žije hlubokou vášeň a lásku, jež se při zranění proměňuje v nenávist, a jehož symbolem je Štír. Druhý, vodnářský princip, který pod tlakem emocí zkamení, zledovatí, nereaguje či odchází a němě vyčkává, až se bouře uklidní.

Jak žít v souladu? Chápat rozdíly samotných prapodstat vzájemných povah. Ve chvíli, kdy přijmou svoji vzájemnou rozdílnost, zrodí se pod sluncem jedna z nejkrásnějších a nejtrvalejších partnerských kombinací. Tyhle dva umí provázet ušlechtilost orlů a nezištnost prometheů, společně mění chod dějin.

  • Dobrá rada: Vaše půl je u ostatních dvakrát tolik. Nebuďte tak maximalističtí.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.