Testy lásky

30. listopadu 2021 05:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Střelec + Vodnář

Jaké je partnerství optimistického Střelce s originálním a přátelským Vodnářem? Rozhodně ne nudné, pestrost a nápaditost vládne tomuto vztahu. Vládne mu ale také značná impulzivnost. Přečtěte si o lásce Střelce a Vodnáře.

Jaké je partnerství optimistického Střelce s přátelským Vodnářem. Mohlo by být skoro ideální, kdyby... Kdyby se oba uměli ukáznit, nepodléhali impulzivnosti, idealismu a nic nepřeháněli.

  • Hlavní téma vztahu: Konstruktivní využití nových podnětů i podmínek
  • Pozitiva: Přátelskost, optimismus, nadšení a idealismus, oblíbenost
  • Negativa: Přílišné nadšení a idealismus, nepraktičnost
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V realizaci všech přání a nadějí lidstva

Potkali se dva volnomyšlenkáři. Jeden má velké srdce – Střelec, druhý rozum – Vodnář. Krásně se doplňují. Velkým novým myšlenkám Vodnáře dokáže Střelec vtělit duši a to je pro Vodnáře velký dar, protože jemu obvykle chybí obyčejná lidská empatie.

Je zajímavé, že Vodnář je považován za největšího humanistu zvěrokruhu. Všichni se ve jménu volnosti, rovnosti a bratrství těšíme na éru Vodnáře. Měli bychom si uvědomit, že vynálezem vodnářského věku je i gilotina. Ano, Vodnář je chladný a dokáže mít citový odstup, lidskost mu dodá Střelec. Soužití těchto dvou jedinců může světu ukázat, jak funguje symbióza rozumu a citu, schopnost realizace i těch největších lidských přání a nadějí.

Tomuto vztahu občas chybí praktické zaměření, oba veškerou svou energii vynakládají na jedinou věc – a tu však často nečekaně vzdají. Mívají sklon se nadchnout pro jakoukoliv mlhavou velkolepou myšlenku.

  • Dobrá rada: Zkuste stát nohama pevně na zemi.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Střelce najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.