Partnerský horoskop: Váhy + Kozoroh

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s organizovaným Kozorohem? Mohla by to být láska plná vzájemného respektu, ale také naplněná frustrací vyplývající ze značné rozdílnosti temperamentů. Askeze Kozoroha se potkává s rozkošnickou a smyslnou povahou Váhy a to může být problém. Přečtěte si o jejich partnerství.

Jaké je partnerství krásné a příjemné Váhy se solidním Kozorohem? Mohlo by být velmi trvalé a naplněné láskou a respektem. Podmínkou je však vysoká míra tolerance a stálé překračování vlastního stínu.

  • Hlavní téma vztahu: Láskyplně přijímat i vážné stránky života.
  • Pozitiva: Cílevědomost, životní jistoty, trvalá láska.
  • Negativa: Vztah, ze kterého může paradoxně lehce vyprchat vřelá láska a cit.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V souladném manželství. Manželství oba berou jako důležitou instituci.

Potkávají se dvě znamení, která k sobě v astrologii zaujímají vztah kvadratury, tedy jejich soužití je vždy obtížnější, oba musejí překonávat základní rozdíly svých povah. Společný život je během přes překážky. Pokud je ale překonají, mají šanci uzavřít svazek o to pevnější a trvalejší. V čem jsou si podobní a v čem si budou rozumět?

Oba jsou pracovití, zodpovědní, mají ukázněnou mysl, vynikají v analytickém myšlení, jsou dobří organizátoři. Váze se sice bude zdát Kozoroh trochu těžkopádný, příliš solidní, suchar bez rozletu a velkých vizí, ale zdání klame. Kozoroh není nudný, skrývá v sobě vřelé a zábavné jádro, které když se Váze podaří vykutat, otevřou se jí brány nebeské a oběma začne být blaze. Váha pochopí, že i Kozoroh miluje radosti života, má vkus, smysl pro eleganci a pěkné věci. Ten se ale musí smířit s přelétavou povahou Váhy, po ničem nepátrat a vědět, že Váhy jsou vztahové znamení, tedy že milého Kozoroha hned tak neopustí.

  • Dobrá rada: Komunikace a láska je váš recept na štěstí.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.