Hostitel Petr připraví netradiční menu. Čím rozbrečí soutěžící?

Páteční večer u Petra bude hezkým zakončením celého týdne. Jak v repríze folklorního speciálu bude hostům chutnat moravsko-italské menu?

Referent Petr, který vaří v pátek, se do soutěže o nejlepší menu přihlásil sám. Jeho výběr je opravdu odvážný, protože se rozhodl soupeřům konkurovat s italskou kuchyní. Připraví Pedrovu pizzu, cibulovou polévku carabacciu, jako hlavní chod pokrm s názvem guancia di manzo brasata al vino rosso a jako dezert tiramisu.

Petr je svobodný, bezdětný a má dva starší sourozence. Jeho maminka je v důchodu a otec pracuje jako advokát. Přihlásil se sám, aby měl možnost reprezentovat jejich folklorní soubor Danaj ze Strážnice. Rád by představil divákům ze všech koutů republiky krásy Slovácka. Pokud by vyhrál, peníze by daroval souboru na financování cesty na zahraniční festival, kde mají možnost reprezentovat Českou republiku. Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení svého souboru. Sledujte už v pátek, jak všechno dopadne.

Podívejte se, jak hostům chutná Moravské Toskánsko:

Příliš slaná pizza a emotivní zábava

Petr v pátek bude vařit italská jídla. Proč? V návaznosti na Moravské Toskánsko, o kterém Libor nikdy neslyšel. Takže jak bude hostům na Moravě chutnat pizza, carabaccia nebo tiramisu? Co komu bude vadit a dá se pizza přesolit?

Při zábavě se bude slzet. I proto, že všem dojde, jak dlouho si společně nezatancovali. Pohled na partu tančících a zpívajících lidí vyvolá v Jarmile silné pocity. Mísit se bude radost, dojetí i stesk. „Když jsem je viděla tancovat, bylo mi líto, že už jsme dlouho netancovali,“ odůvodní svoje dojetí Jarmila. Se slzami na krajíčku však nebude úplně sama. Moment nabitý emocemi se podepíše také na Jožkovi, který se nechá dojmout jedinečnou atmosférou večera. Budou hosté hodnotit Petrovu zábavu jako nejlepší z celého týdne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.