Iva přibrala kvůli stresu, teď bude bojovat za lepší postavu s KetoFit

Rozhovor s Ivou - KetoFit 2022

Iva byla naposledy spokojená se svou váhou po porodu. Osobní problémy a stres se na ní však podepsaly fyzicky. Kolotoč osobní nepohody se rozjel naplno a Iva netuší, jak shodit nabraná kila, proto zkouší výzvu s KetoFit.

Nový rok 2022 přinese čtyřem odvážným ženám velkou změnu. Dámy, které byly vybrány do proměny roku, jsou převážně maminky, které chtějí svým dítkám stačit. Všechny se rozhodly se svou postavou něco udělat a zapojily se do hubnutí s KetoFit. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu a má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Příběh Ivy

S váhou má Iva problémy už od páté třídy základní školy, nikdy nebyla velký sportovec. Momentálně se snaží každý den běhat na běžeckém pásu a s dítětem chodí na dlouhé procházky. I tak se hubnutí nedostavuje. Kde dělá chybu?

Jíst pravidelně nestačí. Důležité je, co jíte

Když se však výživová poradkyně zeptá na jídelníček, Iva ví, že tam bude problém. „Snažím se jíst pětkrát denně, ale jsou dny, kdy je větší stres, tak prostě nejím,“ prozrazuje učitelka. Petra Tomanová v rozhovoru s Ivou rozklíčuje, že ačkoliv se Iva snaží jíst pravidelně, už moc neřeší, co přesně jí. Mladá žena se snaží zajídat stres po večerech.

Diety jí tak nejsou cizí, sama se řadí mezi věčné dietářky. Během života se jí podařilo zhubnout výrazně dvakrát, ale životní stresy ji znovu přivedly na zcestí. „Kromě nepravidelného jídla jsem po večerech vše zajídala sladkým,“ přiznává smutně, zároveň je odhodlaná začít novou kapitolu života.

Tělo s menším množstvím svalové hmoty potřebuje více bílkovin

Iva nemá takové štěstí jako ostatní účastnice KetoFit proměny, které mají hodně svalové hmoty, jež je velkou výhodou při hubnutí. Svaly totiž dokážou spalovat kalorie rychleji. Proto je pro Ivu naprosto ideální keto dieta založená na dodání bílkovin, které jsou nutné k budování svalů a následně i rychlejšímu metabolismu.

Proto jsou obyčejné diety tak neefektivní, jelikož se zakládají pouze na omezení příjmu potravy a tělo při hladovění ztrácí svalovou hmotu. Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu Iva nepřijde, protože při procesu ketózy dochází ke spalování tuků. Svaly jsou naopak chráněny a podporovány. A to hlavně díky bílkovinám, které jsou v hubnutí zásadní.

Hubnutí s českými jídly KetoFit je velmi efektivní díky nejnižšímu obsahu sacharidů. Čím méně sacharidů, tím rychlejší hubnutí. Velkým bonusem pro účastnice proměny je také PROIMUNITNÍ COMBO a 26 VITAMÍNOVÉ SPEKTRUM, které jsou obsaženy v jídlech KetoFit. Díky nim podpoříte svou imunitu, ale i krásu těla, ať už se jedná o vlasy, pokožku či nehty, proto se o KetoFit dietě říká, že je jediná speciálně vyvinuta pro ženy.

Šance úspěchu je u Ivy velká

Iva podvědomě hledá cestu, jak se dostat k vysněné postavě, proto se přihlásila do proměny s Ketofit. „Koukala jsem na seriál na iPrima a vyběhla na mě reklama, že hledáte někoho do castingu, tak jsem si říkala, proč to nezkusit. Já jsem pesimista, myslela jsem si, že mě nevyberete a ejhle, ono to zrovna vyšlo,“ prozradila pobaveně Iva. Od prvního ledna se bude Iva stravovat jídly KetoFit a svůj dietní plán bude konzultovat s výživovou poradkyní Petrou. A pokud ji přepadnou chutě, snadno je zažene pomocí KetoFit chuťovek, jako jsou například sladké a slané tyčinky nebo croissant (vše bez cukru).

Vy můžete příběh Ivy sledovat pravidelně s námi. Jak bude vypadat po dvou měsících?

Sledujte KetoFit na Facebooku, Instagramu

Proč jsme zvolili v Prima ŽENY spolupráci právě s KetoFit? Důvodů je celá řada:

  • KetoFit je nejoblíbenější hubnutí mezi ženami
  • zajistí velmi rychlý úbytek váhy
  • bez hladu a bez dřiny
  • jako jediná dieta podporuje krásu a imunitu
  • nabízí špičková jídla bez chemie, bez GMO, bez přidaných cukrů
  • obsahuje nejméně sacharidů pro nejrychlejší hubnutí a udržení váhy
  • má vysoké hodnocení na Heuréka.cz a Zboží.cz, ženská keto dieta roku 2022
  • miliony snědených jídel, ověřeno přes 100 000 zákaznic v ČR a SR
  • přes 30 000 fanoušků na Facebooku, Instagramu

Pokud chcete také změnit životní styl a rychle se zbavit nadbytečných kilogramů jako dámy v proměně roku, vsaďte také keto dietu.

Sledujte hubnutí Ivy ve skupině na Facebooku zde

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.