zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Proměna roku 2020. Zhubněte s Prima Ženy a KetoFit! Hledáme 5 žen, které s námi omládnou

Hubneme s KetoFit
Hubneme s KetoFit
novakod , Vydáno: 18.01.2020
Na 5 z vás čeká nový lepší životní styl s Prima ŽENY a KetoFit, plný energie, bez kil navíc, někdo možná i omládne... Staňte se jednou nebo jedním z pěti, kterým se změní život!

reklama

Dlouhodobě se vám nedaří hubnout a všechny vaše hubnoucí snahy až dosud ztroskotávaly? Vyzkoušejte to tentokrát jinak! Zhubněte jednou pro vždy s KetoFit, dietou roku 2020. Na pět z vás čeká komplexní balíček jídel od firmy KetoFit v hodnotě 10 000 Kč, s pravidelnými konzultacemi a podporou výživové poradkyně po dobou dvou měsíců.

Na Prima Ženy budeme společně dokumentovat vaše hubnutí od samého počátku až po finální výsledek a vaši proměnu. Staňte se tváří proměny s Prima Ženy – zhubnete, naučíte se nový životní styl a budete inspirací pro další, kdo touží po hubnutí a změně životního stylu, ale třeba ještě nesebrali dostatek odvahy.

Jak se zbavit nadbytečných kil, která vás trápí?

Přihlaste se do proměny ve spolupráci Prima ŽENY a KetoFit. Je úplně jedno, jestli jste začali hubnout s předsevzetím už od prvního ledna, nebo jestli jste v hubnutí úplný nováček. Stejně tak je jedno, jestli chcete zhubnout deset nebo třicet kilo, dieta roku 2020 KetoFit vám pomůže zbavit se nadbytečných kilogramů. Přečtěte si o principu KetoFit diety.

Přihlaste se už dnes do proměny!

Zaujala vás možnost stát se jednou či jedním z pěti šťastlivců, kteří budou hubnout pod dohledem výživového poradce z KetoFit a jejichž proměnu budeme průběžně sledovat a informovat o ní?

Do čtvrtka 30. ledna 2020 vybere odborná porota složená z členů redakce a odborníků z KetoFit 5 osob, jejichž životní příběh a peripetie s hubnutím je nejvíce zaujme, a kontaktuje je.

Nezapomeňte si také přečíst Podmínky účasti na castingu

reklama

Související témata: KetoFit , soutěž , hubnutí , hubneme s ketofit

reklama

Přečtěte si také

reklama