Celebrity

1. února 2024 10:45

Eliška Reiglová

Hvězda seriálu Buffy, přemožitelka upírů vyděsila fanoušky: Řídké vlasy a zakalené bělmo

Herečka Michelle Trachtenberg (38) se proslavila už v dětství, celosvětovou hvězdou se ale stala díky seriálu Buffy, přemožitelka upírů. V něm ztvárnila Dawn, mladší sestru hlavní hrdinky. Následně zamotala hlavu mnoha pubertálním chlapcům ve filmu Eurotrip. Nyní ale vyděsila fanoušky, kteří ji sledují na Instagramu. Podle nich totiž nevypadá vůbec zdravě.

Některé z nedávných fotografií Michelle Trachtenberg na Instagramu rozvířily debaty o tom, že není zdravotně v pořádku, a řada fanoušků ji dokonce přímo vyzvala, aby navštívila lékaře. Komentáře nepřestávaly přibývat ani poté, co herečka ve svých vyjádřeních trvala na tom, že je zdravá a upozornila sledující, aby si uvědomili, že už není teenager, nýbrž je na prahu čtyřicítky.

Fanoušci si všimli, že hereččino bělmo je zakalené a nemá typickou bílou barvu. „Nemyslím to nijak zle, ale vaše bělmo se zdá být dost žluté. Možná byste si měla nechat vyšetřit jaterní enzymy,“ napsala jedna z fanynek pod selfie. Další sledující se pak ptali, jestli se cítí v pořádku, a podotýkali, že nevypadá zdravě. I kvůli patrně prořídlým vlasům.

Trachtenberg si komentáře nenechala líbit a z její reakce je patrné, že ji naštvaly. „V poslední době jsem se setkala s mnoha komentáři ohledně mého vzhledu. Nikdy jsem nepodstoupila plastickou operaci, jsem šťastná a zdravá. Podívejte se na sebe,“ vzkázala. Spekulace o jejím zdraví přesto neustaly, zdá se tak, že její upozornění lidem nestačilo.

Kdo řekl, že stáří je krásné? Je to kravina, říká Simona Krainová:

Sdílejte článek
Štítky Instagram herec Simona Krainová vzhled Michelle Trachtenberg Buffy, přemožitelka upírů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.