Celebrity

17. listopadu 2022 08:25

Kisa Císařová

Hvězda Oktagonu David Kozma přiznal nečekaného soupeře! S kým měl poměřit síly?

Jak dlouho vydrží David Kozma neporažený? To je otázka, kterou si kladou všichni včetně zápasníkových soupeřů. Šampión velterové váhy organizace Oktagon MMA drží šest titulů, které si prozatím dokázal vždy obhájit. Než se ale stal David Kozma respektovaným bojovníkem na plný úvazek, přivydělával si na brigádě, která mu do cesty přihrála překvapivého protivníka. Jak sám David přiznal, není jistý, jak by v tomhle případě pochodil.

Velká část fighterů, i těch, kteří jsou dnes hlavními hvězdami bojových sportů, má zkušenost s hlídáním vstupních dveřích nočních klubů či diskoték. To ale nebylo nic pro Davida Kozmu. Byť i on si v začátcích kariéry rovněž musel přivydělávat, než se mohl zcela spolehnout na výhry za zápasy a finanční zázemí sponzorů. „Mám zkušenosti i s hlídáním na dveřích, to mi ale nevyhovovalo. Nemohl jsem totiž u toho odpočívat,“ svěřil se David Kozma moderátorce Denise Gudelj. Vzápětí blond bijec, který si na zápasy barví vlasy na růžovo, rovněž dodal, že on si peníze vydělával jako noční hlídač luxusní residence bohatého podnikatele.

„Při nočním hlídání vily jsem mohl spát. Takže jsem tam spal a přes den jsem mohl trénovat,“ pochvaloval si bojovník před kamerami pořadu Denisa za kormidlem. Na někdejší brigádu rád vzpomíná i proto, že se mu vyhnuly nebezpečné a vypjaté situace, které by musel řešit. I když jednu takovou přece jen zažil. „Jediný problém, který nastal, bylo, že se pod plotem podhrabalo a na zahradu vběhlo divoké prase. Majitel vily mě pak trošku seřval a dal mi za vyučenou, ať si na to pro příště dám pozor a prasata odháním,“ vzpomíná dodnes v úsměvem David Kozma.

A jak by odhadl své šance při střetu s divokým prasetem? I na to přišla během Davidovy účasti v originální talkshow řeč. „Asi bych to úplně nechtěl. U toho bych své schopnosti nejspíš nevyužil. Nikdy jsem se s prasetem nepral, takže nevím,“ rozesmál sám sebe bojovník známý pod přezdívkou Pink Panther. Který zápas v dosavadní kariéře David Kozma považuje za nejtěžší? Jestli a jak ho změnilo rodičovství a zda s partnerkou plánují druhého potomka, i to se dozvíte v dalším díle pořadu Denisa za kormidlem. Ten se stejně jako tři předchozí epizody natáčel na luxusní jachtě, kam si moderátorka s playmate Denisa zve své hosty, nejen proto, že je to krásné a neotřelé prostředí, ale také jelikož je hrdou majitelkou kapitánských zkoušek.

Sdílejte článek
Štítky MMA Oktagon MMA David Kozma Denisa Gudelj Denisa za kormidlem

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.