Celebrity

20. října 2022 19:00

Kisa Císařová

Krásná boxerka Lucie Sedláčková o životě v Monaku a Česku. Kde se cítí být doma?

Denisa za kormidlem s Lucií Sedláčkovou

Život profesionální sportovkyně zavedl Lucii Sedláčkovou na mnoho nejrůznějších míst po celém světě. Na dva roky pak uznávaná česká boxerka přesídlila společně s partnerem, rovněž boxerem Štěpánem Horváthem, do Monaka. Některé fanoušky teď Lucie šokovala prohlášením, že v Monaku se cítí být víc doma než v rodné zemi.

„To se asi ani srovnat nedá popravdě,“ šokovala Lucie Sedláčková odpovědí na otázku, jak by srovnala život v Monaku proti tomu v České republice. „Je to obrovský rozdíl. Je to to jiný svět, jiná je i mentalita tamějších lidí. Žijí tam známé osobnosti, lidé, kteří jsou úspěšní,“ svěřila se černovlasá boxerka playmate Denise Gudelj, která Lucii Sedláčkovou vyzpovídala ve svém novém pořadu s názvem Denisa za kormidlem. A aby povídání nezůstalo jen v obecné rovině, boxerka původem z Děčína se svěřila i s konkrétním rozdílem v praktickém fungování. Co tedy za dva roky, které Lucie strávila v městském státě na středomořském pobřeží francouzské riviéry, zažila a vypozorovala?

„Kdybychom se tady chtěli po tréninku jít najíst někam do restaurace, vezmeme si čisté tepláky a jdeme. Tam to ale nedovolí. Nepustí člověka do restaurace, pokud nesplňuje dress code,“ vysvětlila Denise Lucie Sedláčková, která posléze dodala, že jí rozhodně víc chutná jídlo servírované v monackých restauracích.

Na otázku moderátorky Denisy Gulelj, kde se cítí být momentálně víc doma, pak juniorská mistryně světa z roku 2016 bez váhání a s úsměvem odpověděla, že v Monaku. Přesto si ale krásná boxerka velmi váží přízně českého publika. Když loni bojovala hned na dvou galavečerech v Česku, nemohla si vynachválit atmosféru, jakou jí zdejší fanoušci vytvořili.

„Tím, že oba ty galavečery byly v České republice, byly pro mě srdeční záležitostí. Jelikož jsem dlouho žila v cizině, ukázat se před českým publikem a rodinou je vždycky srdcovka. Taková spousta fanoušků, kteří mi fandili, to jsem nečekala,“ je vděčná sympatická boxerka, která zápasí v kategorii do sedmapadesáti kilogramů.

Jak se udržuje ve formě a jak si hlídá váhu pod magickou hranicí? Jaké to je žít s partnerem, rovněž boxerem? I na tyto otázky poskytne odpověď pořad Denisa za kormidlem natočený v prostředí luxusní prezidentské jachty. Na tu moderátorka a svůdná playmate v jedné osobě nezve své hosty náhodou. Na jachtě totiž Denisa fotila svůj pictorial, křtila své číslo lifestylového magazínu, a hlavně je majitelkou kapitánských zkoušek.

Sdílejte článek
Štítky box restaurace Děčín Česko Monako Lucie Sedláčková Francouzská riviéra Denisa za kormidlem Štěpán Horváth Fabiana Bytyqi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.