Celebrity

13. prosince 2023 12:22

Eliška Reiglová

Hvězda Teorie velkého třesku je těhotná. Lauren Lapkus bude mít holčičku

Americká herečka a komička Lauren Lapkus (38), známá díky rolím v seriálech Teorie velkého třesku a Orange Is the New Black, je těhotná. Radostnou novinku oznámila fanouškům na Instagramu a rovnou prozradila, že na jaře na svět přivede holčičku. Stane se tak dvojnásobnou maminkou.

Lauren Lapkus se do povědomí českých diváků dostala v seriálu Teorie velkého třesku, kde se v pozdějších sériích zařadila mezi vedlejší postavy. Byla nejprve prodavačkou v obchodě s komiksy, později přítelkyní majitele obchodu Stuarta. Proslavila ji také role vězeňské dozorkyně v seriálu Orange Is the New Black neboli Holky za mřížemi.

Herečka, která se uplatňuje především v komediích, na Instagramu oznámila radostnou novinku. Čeká miminko. „Nový nejlepší kamarád je na cestě. S radostí oznamujeme, že se nám na jaře narodí další holčička,“ napsala Lapkus k fotografii s těhotenským bříškem. Na malou sestřičku se doma bude těšit dvouletá Holly.

Hvězdní kolegové začali Lauren Lapkus pod příspěvkem okamžitě gratulovat. Svou radost z této zprávy sdílel i Kunal Nayyar, který v populárním sitcomu ztvárnil Rajeshe Koothrappaliho. „To je nejkrásnější novinka,“ napsal.

„Mám z vás velkou radost! Je to skvělé. Mám vás ráda,“ napsala pod snímek herečka Kate Micucci, která v Teorii velkého třesku hrála Lucy. Sama se přitom tou dobou připravovala na operaci, kterou podstoupila v souvislosti s diagnostikovanou rakovinou plic.

Podívejte se, jak mateřství mění životy celebrit:

Sdílejte článek
Štítky Teorie velkého třesku dítě těhotenství Orange Is the New Black Lauren Lapkus Lauren Lapkusová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.