Celebrity

12. července 2023 13:15

Zuzana Schneidewind

Hvězda tureckých seriálů se v nejdražší londýnské čtvrti poohlíží po nemovitosti

Leyla má svůj osobitý styl - Křehká láska

Herečka Bensu Soral (32) spolu s manželem, filmovým producentem Hakanem Basem (40), nežijí vůbec špatně. Podle dostupných zpráv obývají luxusní vilu v hodnotě kolem 58 milionů korun. V hledáčku slavného páru je však nově ještě vznešenější lokalita.

Kráska s uhrančivým pohledem Bensu Soral, známá například z romantického tureckého seriálu Cam Tavanlar, který byl v Česku uveden pod názvem Křehká láska, se podle zprávy tureckého deníku Takvim rozhodla spolu s manželem investovat do nemovitosti v Anglii.

Co na tom, kdyby na veřejnost nepronikly detailnější informace, že svůj nový dům vyhlížejí v londýnském Kensingtonu. Tím zpráva získala na zajímavosti. Kdo to neví, v této lokalitě se nacházejí nejluxusnější domy a byty na světě. Pobývala tady například Rotschildova rodina nebo princ William s manželkou Kate.

Na adrese Kensington Palace Gardens učarovalo jedno panství také ocelářskému magnátovi Laxmimu Mittalovi. Jeho cena se podle týdeníku Euro před čtyřmi lety šplhala v přepočtu na 3,35 miliardy korun. Bydlet se ale na prestižní adrese dá i levněji. Ceny třípokojových bytů se tam pohybují kolem 52 260 milionů korun. Tolik pro představu o hodnotách nemovitostí na podobné adrese.

Čtěte také: Soutěžící z Prostřeno! žije jako na zámku. Podívejte se na sídlo generálního ředitele ropné společnosti

Myslíte si, že není možné, aby se z hereckého platu dalo tolik ušetřit? Jde to. Takový Can Yaman, další herecká hvězda z Turecka, si za epizodu v italském seriálu Barvy Palerma, jehož druhá řada se v těchto dnech začíná natáčet, vydělá 200 tisíc eur, což  je podle aktuálního kurzu 4 752 milionu korun.

Jestli už si Solar s Hakanem vybrali, nevíme. Poměrně často se sice spekuluje o tom, že jejich vztah prochází krizí, dál ale viditelně neváhají své výdělky investovat do pohádkového bydlení. Takového, jež mnohdy diváci závidí postavám v populárních tureckých telenovelách či seriálech, kde právě Bensu Solar nejčastěji září. Už teď můžete šarm Bensu sledovat v Křehké lásce, kterou premiérově uvádí streamovací služba prima+. V seriálu si jde coby hrdinka Leyla už od mládí za svým snem a tvrdě pracuje. Když se jí podaří vytvořit řetězec restaurací a doufá, že se stane partnerem firmy, přijmou dalšího spoluředitele. A aby toho nebylo málo, je jejím rivalem zrovna Cem (Kubilay Aka), který pochází z prestižní a bohaté rodiny a může mít vše, co chce.

Seriál poukazuje na problém tzv. skleněného stropu, jenž stále mnohde stojí ženám v cestě k dosažení kariérního postupu. Tváří v tvář nerovnosti postavení mužů a žen na pracovišti musí čelit také Leyla. Co vás ale na příběhu zaujme ještě více, jsou opět geniálně zachycené jiskřivé chvilky, vtipné narážky i situace, odehrávající se mezi životem zkoušenou hrdinkou a jejím protějškem Cemem. Těmi je děj bohatě protknut již od druhé epizody. Podívejte se na další ukázku.

Sdílejte článek
Štítky Anglie bydlení nemovitost turecké seriály Kensington Lakšmí Mittal prima+ turecký seriál Bensu Soral Tavanlar Křehká láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.