V turecké romantice s Canem Yamanem se herci odvázali. Více, než je v zemi zvykem

Lásce navzdory - Co se škádlívá…

Pravá romantika bez sexu a nahoty? Tvůrci tureckých seriálů a telenovel s ohledem na rozdílnější morální založení země opakovaně dokazují, že to jde. Rozpálit a napnout diváky dokáží i bez takových intimností, ovšem když pak zaberou něco více, především divačky už neodtrhnou oči od obrazovky. Jen se podívejte na extra scénu z jednoho z prvních seriálů, jež proslavily současnou hereckou hvězdu Cana Yamana hned v úvodu!

Nekonečné hluboké pohledy z očí do očí při západu slunce, letmý dotyk... a dost. Přestože se ve většině tureckých seriálů kvůli konzervativnímu založení země postavy nelíbají, natož něco více, seriál Lásce navzdory z roku 2015 skýtá hned několik opravdu peprných scén. Určitě nejsou tak silné pouze díky faktu, že spolu představitelé hlavních rolí Can Yaman a Açelya Topaloğlu během natáčení chodili. Dobří herci se prostě nezapřou.

Podívejte se i na druhou vzrušující scénu z téhož seriálu, v níž si hlavní hrdina, ředitel firmy Yalin, jen utahuje z nové pracovnice, čerstvě vystudované Defne. Tenhle moment je na samém začátku jejich spletitého příběhu, který můžete sledovat každý den v české televizní premiéře na Prima LOVE nebo v předpremiéře. Defne (Açelya Topaloğlu) s Yalinem (Can Yaman) v tu chvíli o nějaké lásce ještě vůbec neuvažují. I tak má ovšem scéna až neuvěřitelný erotický náboj. Co říkáte?

Která by odolala? Tohle je maximálně hot scéna:

O tři roky později měl premiéru seriálový hit Zasněná láska. Tehdy třicetiletý Yaman v něm ztvárnil postavu Cana – nadřízeného krásky Sanem – zároveň to byl též nespoutaný fotograf a náruživý cestovatel. Až díky tomuto seriálu se Yaman stal žádanou hvězdou nejen v rodném Turecku, ale po celé Evropě včetně Česka. Dalo by se očekávat, že v mladším televizním počinu se scenáristé mohli více odvázat, ale opak je pravdou.

Důkazem této zdrženlivosti je dozajista jedna z nejpopulárnějších a rovněž velmi vzrušujících scén Cana se Sanem, smáčenými mořskými vlnami a kroužícími kolem sebe sice také dost těsně, ovšem polibku se nedočkáte. I když je, jak se říká, na spadnutí. Můžete porovnávat v další ukázce.

Není tajemstvím, že herec Can Yaman svým přístupem k sexu a mluvení o něm několikrát pohoršil Turecko. Během propagace dalšího seriálu Recept na lásku v tureckých médiích došlo i na vyobrazení sexuálních vztahů. Can Yaman tehdy rozhodně a bez zábran prohlásil, že má rád sex s krásnými ženami. „Jsem mladý muž a mám svoje touhy. Mám právo na to, vyzkoušet si všechen sex,“ argumentoval otevřeně v rozhovorech pro média v Turecku, kde se tak otevřeně o intimních vztazích nepíše.

Sdílejte článek
Štítky hlavní role Turecko Can Yaman sex herec telenovela Zasněná láska Sanem romantický seriál prima+ Lásce navzdory İnadına Aşk turecký seriál Açelya Topaloğlu

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.