Celebrity

24. února 2023 06:50

Vanesa Havlíková

Božský Yaman se vrací. Od jednoho z prvních seriálů prošel velkou proměnou

Lásce navzdory (1) - upoutávka

Turecký herec, model, ale také právník. Can Yaman (33) si svým šarmem i věrohodně ztvárněnými milovníky podmanil zástupy žen. Za svoji dosavadní kariéru prošel hned několika proměnami. Jakou vizáž máte na idolovi s vypracovanou postavou a pronikavým pohledem nejraději?

Pohledný Turek zazářil již v několika  romantických seriálech. K těm nejoblíbenějším se řadí Zasněná láskaRecept na lásku či Příchuť lásky a početné zástupy především fanynek nezklamal ani v nejnovějším počinu – detektivně laděné sérii Barvy Palerma.

Velké divácké ohlasy ovšem sklízel hned od prvních rolí. Tou druhou byla postava šéfa firmy a zarputilého starého mládence v romantickém komediálním seriálu Lásce navzdory z roku 2015, který nabízí divákům již od 24. února exkluzivně online na prima+ spoustu vtipných zápletek. Po boku Cana Yamana uvidíte v hlavní roli také herečku Acelyu Topaloglu. Jejich postavy jsou sympatické a místo intrik, jak jejich vztah v seriálu zničit, se můžete těšit na úskoky, jak je dát společně dohromady. Hlavní hrdinové si navzájem byli sympatičtí i mimo seriál a v době natáčení spolu doopravdy začali chodit. Can Yaman si tak ne poprvé začal románek se seriálovou láskou i v reálném životě.

V seriálech prožívá pohádkové lásky, ale ve skutečnosti?

Během natáčení úspěšného seriálu Zasněná láska to totiž mezi Canem a herečkou Demet Özdemir (30) tak jiskřilo, že by se člověk opravdu divil, kdyby svou lásku neprožívali i mimo kameru. Sám Yaman přiznal, že tak velkou zamilovanost, jakou zažil po boku kolegyně Demet v Zasněné lásce, sám ještě nepoznal. Nicméně přes veškeré spekulace, kdy byli herci dlouhé měsíce osočováni, že spolu tajně randí, jejich vztah po konci natáčení výrazně ochladl a oba dva vždy vzájemný vztah dementovali.

Jak to má žhavý herec s partnerkami? Přečtěte si ZDE.

Kromě Acelye a Demet prožil Can románek v reálném životě také se sportovní reportérkou a televizní moderátorkou Dilettou Leottou (31), která pochází ze sicilské Katánie a s Yamanem se seznámili při natáčení seriálu v Itálii. Pár si byl opravdu velmi blízký. Trávili spolu veškerý volný čas a užívali si každé společné chvíle. Can se do půvabné blondýnky tak zamiloval, že ji na jedné z dovolených požádal o ruku. Diletta Leotta ale nemohla unést neustálý tlak od Yamana, který toužil potom aby se rychle vzali. „Nedalo se to vydržet,“ prozradila Diletta televizní moderátorce Silvii Toffanin a zároveň dodala, že právě kvůli tomu jejich vztah skončil tak brzy.

Podívejte se na tureckého herce, který je idolem mnoha žen:

V jakém seriálu se vám charismatický herec líbí nejvíce?

Původní název Inadina ask v překladu Lásce navzdory je seriál z roku 2015, ve kterém se můžete na Yamana těšit ještě jako na elegantního uhlazeného může, s delšími vlasy, licousy a knírem, typicky tureckého vzhledu.

O dva roky později v Zasněné lásce poté turecký idol prošel vzhledovou proměnou, kdy si nechal narůst polodlouhé vlasy a plnovous, díky němuž se proměnil v zcela jiného muže. Dosud největší proměnou, kdy ho málokdo poznal prošel ale během roku 2020, kdy se vystudovaný právník musel odebrat na třítýdenní vojenskou službu, která je v Turecku povinná. To, samozřejmě zahrnoval i fakt, že kromě obětování času, bude muset Can Yaman obětovat i svůj vzhled, aby se vešel do škatulky klasického vojáka během zkrácenné vojenské služby.

"V rámci vojenské služby v Turecku pro mě není možné, abych si tento účes nechal. Jsem povinen vlasy ostříhat. Díky tomu se mi ozvalo několik neziskových organizací, jež pracují s lidmi, kteří potřebují pomoci. Mohl bych jim tak darovat svoje vlasy, speciálně lidem, kteří trpí rakovinou," vysvětlil turecký herec, který za život už prošel několika proměnami.

Mohlo by vás zajímat: Herec Can Yaman ze Zasněné lásky se vrátil z vojny. U bran na něj čekala jeho největší fanynka!

Turecký herec se fyzicky rád mění dle svých rolí. Jakmile mu vojna skončila visáž opět začal měnit. Nechal si narůst znovu polodlouhé vlasy a vousy si nechal upravené do strniště. Aktuálně má Can vlasy dlouhé, které nosí sepnuté do drdolu a plnovous, o který pečuje a pravidelně zastřihuje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.