Celebrity

21. listopadu 2022 12:10

Vanesa Havlíková

Ženy na něm mohou oči nechat. Jak to má žhavý herec Can Yaman s partnerkami?

Barvy Palerma (3) - Nejžhavější lžička zmrzliny

Turecký herec, model, ale také právník Can Yaman nedávno oslavil 33. narozeniny. Svým šarmem i věrohodně ztvárněnými milovníky si podmanil zástupy žen. Charismatu má idol s vypracovanou postavou a pronikavým pohledem opravdu na rozdávání. Jak je tedy možné, že je stále single?

Pohledný herec se svou uhrančivou vizáží nejdříve okouzlil rodné Turecko a následně celou Evropu. Can Yaman se proslavil romantickými seriály Zasněná láska, Recept na láskuPříchuť lásky. či nejnovějším počinem Barvy Palerma. Přestože po něm touží miliony žen po celém světě, on sám je v hledání partnerek velmi opatrný.

Blondýna, či bruneta?

V seriálech zažívá románky vskutku pohádkové, ovšem v reálném životě to tak úplně nemá. V jednom z rozhovorů Yaman přiznal, že tak velkou zamilovanost, jakou zažil po boku kolegyně Demet v Zasněné lásce, sám ještě nepoznal. Pokud se miláčka žen zeptáte, zda radši randí s brunetami, nebo blondýnami, ani na to vám pořádně neodpoví.

„Nikdy jsem neměl jeden jediný typ ženy, který by mě uhranul. Pokud se projde kolem modelka, je možné, že se do ní zamiluji. Ačkoliv to, jak si obecně představujeme ideální ženu, ještě nemusí znamenat, že se mi bude líbit, takže mluvit o ideálním obrazu mé nastávající je pro mě těžké. Rád experimentuji, nemám návod na to, jak by pro mě měla ideální žena vypadat. Co se týče intelektuální roviny, měla by být vtipná, dáma, neměla by být příliš maskulinní a neměla by být neustále vystresovaná. Důležitý je pro mě smysl pro humor, najít někoho, s kým se budu pořád smát. Samozřejmě je pro mě důležité, aby byla upřímná a čestná,“ vysvětlil turecký herec podle webu Prima LOVE.

Seriálové lásky

Francesca Chillemi (37)

V novém seriálu Barvy Palerma (v originálu Viola come il mare) si Can zahrál roli svéhlavého detektiva Francesca Demira po boku krásné akční novinářky Violy. Tajemnou brunetku ztvárnila Miss Itálie 2003 Francesca Chillemi. Zatímco ta žije šťastně po boku Stefana Rossa, se kterým má i dcerku, Yaman je už pár měsíců nezadaný.

Özge Gürel (35)

Sympatická herečka si po boku Yamana zahrála již v roce 2017 v seriálu Příchuť lásky. O pár let později Özge Gürel dostala nabídku opět ztvárnit hlavní roli po boku Cana, tentokrát v seriálu Recept na lásku. „S Canem jsme spolu pracovali naposledy před třemi lety a zůstali jsme přáteli. Ačkoliv každý z nás následně nastoupil do jiných projektů, nikdy jsme spolu neztratili kontakt. A když jsme se potkali znovu, zjistili jsme, že jsme zase o něco vyspělejší,“ řekla herečka Özge Gürel.

Demet Özdemir (30)

Demet Özdemir a sexy Turek spolu excelovali v seriálu Zasněná láska, který se ihned stal televizním fenoménem. Během natáčení seriálu to mezi oběma herci tak jiskřilo, že by se člověk opravdu divil, kdyby svou lásku neprožívali i mimo kameru. Jejich vztah ovšem po konci natáčení Zasněné lásky výrazně ochladl. Herci přesto byli dlouhé měsíce osočováni, že spolu tajně randí. Takové zprávy ale oba dva vždy dementovali.

Partnerky Cana Yamana mimo seriál

Diletta Leotta (31)

Sexy blondýnka je sportovní reportérkou a televizní moderátorkou. Pochází ze sicilské Katánie a s Yamanem se seznámili při natáčení seriálu v Itálii. Pár si byl opravdu velmi blízký. Trávili spolu veškerý volný čas a užívali si každé společné chvíle. Can se do půvabné blondýnky tak zamiloval, že ji na jedné z dovolených požádal o ruku. Odpověď ale nedostal okamžitě.

Diletta Leotta prý nemohla unést neustálý tlak od Yamana, aby se rychle vzali. „Nedalo se to vydržet,“ prozradila Diletta televizní moderátorce Silvii Toffanin a zároveň dodala, že právě kvůli tomu jejich vztah skončil tak brzy.

Turecký herec se ke svým vztahům nikdy nevyjadřoval a stejně tak tomu bylo i v tomto případě. Na sociální sítě v době jejich vztahu přidali pár společných fotek, své soukromí si ale střežili, jak to jen šlo.

Demet Özdemir (30)

Už od roku 2018 během natáčení seriálu Zasněná láska se dlouhodobě spekulovalo o tom, že Can Yaman s představitelkou Sanem měli milostný poměr. Jejich láska se stala podle tureckých médií skutečnou a následně se rozpoutalo mezi fanynkami opravdové šílenství. Bohužel krátce po skončení seriálu se jejich cesty rozdělily, dle slov obou herců ale v dobrém.

„Demet je přítelkyně, kterou mám velmi rád. Už jsem s ní dlouho nemluvil, ale je pro mě velmi důležitým člověkem. Nejsme na sebe naštvaní, avšak ani spolu nemluvíme. Mám ji ale rád,“ uvedl turecký herec. „Máme vynikající vztah, byla to skvělá společná cesta a přeji mu úspěšnou kariéru,“ prozradila Demet.

Po nějaké době se ovšem ukázalo, že vztah mezi herci není optimální. Sám Yaman to potvrdil, když smutně prohlásil, že s Demet už vůbec není v kontaktu. Další jména partnerek charismatického herce známá nejsou. Aktuálně je Can Yaman nezadaný a na tu pravou, zdá se, stále čeká.

Sdílejte článek
Štítky láska Itálie Turecko vztah Can Yaman herec herečka partnerka Palermo Zasněná láska herecký idol sexy idol turecké seriály Francesca Chillemi Barvy Palerma italský seriál Demet

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.