Seriály a filmy

14. února 2022 05:50

Zrada? Hvězda Zasněné lásky odmítla spolupracovat s Canem Yamanemm!

Zasněná láska (96): Can opouští Turecko

Úspěšný herec Can Yaman nemá v Turecku tu nejlepší pověst. Další rána pro jeho reputaci přišla od herečky ze Zasněné lásky, tvrdí turecká média. Umělkyně s ním už nechce na dalších projektech spolupracovat.

Yaman žije už skoro rok v Římě, kde točil italskou kriminálku a fyzicky se připravoval na stále odkládaný remake seriálu ze 70. let Sandokan. Mezitím se mu však povedlo získat na svou stranu, co se popularity týče, zbytek Itálie. Na festivalu v Benátkách, kde znovu změnil image, dokonce obdržel ocenění za televizní osobnost roku.

Oblíbený pár ze Zasněné lásky se nejspíš opakovat nebude

Turecký televizní a filmový byznys zažívá novou energii, do státu přichází americká digitální platforma Disney Plus, která už sepisuje smlouvy s nejoblíbenějšími tureckými herci a herečkami kvůli novým projektům. Can Yaman a jeho herecká kolegyně Demet Özdemir, představitelka Sanem v Zasněné lásce, už mají smlouvy samozřejmě podepsané a tvůrci digitální platformy by je po úspěchu seriálu moc rádi viděli zase spolu. Jak to ale vypadá, nejspíš se to nepovede.

Spekuluje se o tom, že by představitelka Sanem měla začít natáčet od začátku března televizní seriál s názvem Mezi světem a mnou, v tureckém originálu Dünya İle Benim Aramda. Turecká média píší o tom, že hlavní mužskou roli odmítl herec Hande Erçel kvůli odvážné milostné scéně. Producenti seriálu tak začali mluvit o Canovi Yamanovi, jenž s takovými scénami problém nemá. To ukázal už v seriálu Recept na lásku, kterou můžete stále sledovat online.

Vztahy se Sanem na bodu mrazu?

V médiích se ale objevila nepotvrzená zpráva o tom, že nápad obsadit Yamana se nezamlouval hlavní hvězdě seriálu Demet Özdemir. Herecká dvojice ze Zasněné lásky měla mít během natáčení seriálu milostný románek. A že vztahy mezi kolegy nejsou úplně optimální, nedávno potvrdil sám Yaman, když smutně prohlásil, že s Demet už není vůbec v kontaktu.

Jak to vypadá, představitelka Sanem se s Yamanem přestala bavit v podstatě hned po konci natáčení Zasněné lásky. Turecká média v roce 2020 spekulovala, proč mu oficiálně nepopřála ani k narozeninám, tehdy to záludně okomentoval Yaman na svém Twitteru, když děkoval za narozeninvá přání a oslavu. „Děkuji všem, kteří upřímně oslavili moje narozeniny a děkuji i těm, kteří ne," napsal tehdy a rozvířil tak znovu mediální spekulace o tom, co se vlastně mezi herečkou a ním stalo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.