Celebrity

29. ledna 2022 05:50

Petra Kloidová

Pravý důvod rozchodu Cana Yamana a italské sexbomby odhalen! Co je rozdělilo?

Italská média už několik týdnů tlačí palčivý problém rozchodu Cana Yamana s jeho italskou přítelkyní. Turecký herec, který právě v Itálii natáčí nový seriál Barvy Palerma, sice prohlášení nevydal, zato ho vydala italská sportovní redaktorka Diletta Leotta. Kdo se rozešel s kým? A jaký je pravý důvod rozpadu jejich idylického vztahu?

Sexy dovolené na jachtě, seznámení s tureckými rodiči televizní hvězdy Cana Yamana a romantické rande. Sen, který by si přála žít každá fanynka tureckých telenovel. Italská sportovní redaktorka se však rozhodla, že takový vztah nechce.

Podle španělských novin El Norte de Castilla Diletta cítila obrovský tlak ze strany turecké hvězdy na to, aby svůj vztah stvrdili oficiálním sňatkem. Jak jsme vás informovali, hvězda Zasněné lásky požádala o ruku italskou playmate už po několika měsících vztahu. Na dovolené v Marmarském moři Yaman poklekl a nabídl blondýnce prsten za 40 000 eur. Odpověď ale nedostal okamžitě.

Diletta Leotta prý nemohla unést neustálý tlak od Yamana na to, aby se rychle vzali. „Nedalo se to vydržet,“ prozradila Diletta televizní moderátorce Silvii Toffanin a zároveň dodala, že právě kvůli tomu jejich vztah skončil tak brzy.

Jinak se prý jednalo o idylické partnerství, ale italská celebrita, která se většinu času pohybuje mezi nejlepšími fotbalisty na světě, je ve vztazích opatrná. A právě opatrnost a tlak Cana Yamana, jenž pochází z částečně muslimské země s velkými kulturními rozdíly, nakonec mladou dvojici rozdělily.

Vztah Cana Yamana sledovala celá Itálie

Spojení nového italského idola Cana Yamana s tehdy devětadvacetiletou oblíbenou televizní tváří vyvolalo povyk. Yaman se na začátku minulého roku přestěhoval do Říma, aby se zde mohl aktivně připravovat na roli Sandokana. Z televizního remaku sice na chvíli sešlo, Yaman ale začal připravovat italský detektivní seriál. Neví se, jak se Yaman s Dilettou seznámil, dvojice spolu ale trávila veškerý volný čas a byla velice sdílná na svých sociálních sítích.

Paparazzi je pronásledovali stejně jako zástup fanoušků. Už během letních měsíců minulého roku se však objevily zprávy o rozpadu vztahu, které ani jeden z nich nekomentoval. Diletta se pak ještě jednou objevila na jedné z momentek po boku Yamana na párty, vztah ale definitivně vyšuměl nejspíše už na konci podzimu.

Nezapomeňte sledovat Cana Yamana také v premiérovém italském detektivním seriálu Barvy Palerma (Viola come il mare), který startuje 14. listopadu ve 20.00 na Prima LOVE.

Sledujte turecké seriály on-line:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.